Україна воюватиме, поки з її території не будуть вигнані всі російські війська, — глава ГУР Буданов

Україна воюватиме, поки з її території не будуть вигнані всі російські війська, — глава ГУР Буданов

Україна вестиме бойові дії, поки російські війська не покинуть всієї її території, заявив глава Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов.

Україна воюватиме, поки з її території не будуть вигнані всі російські війська, - сказав він в інтерв'ю The Wall Street Journal, повідомляє пресслужба ГУР.

Буданов наголосив, що йдеться про межі України 1991 року, які включають тимчасово окуповані Крим, Донецьку та Луганську області.

Це війна всіх українців, і якщо хтось у світі думає, що може диктувати Україні умови, за яких вона може чи не може захищатися, то він серйозно помиляється, — сказав він.

Своєю чергою до кінця серпня, початку вересня сили Російської Федерації занепадуть і Україна матиме достатній потенціал для контрнаступу.

Про це сказав колишній командувач армії США у Європі, генерал Бен Ходжес в інтерв'ю "Голос Америки", передає "Gazeta.ua".

З такими боями, втратами амуніції та військових, думаю, що під кінець літа - кінець серпня, початок вересня російські сили занепадуть та Україна матиме достатній потенціал для початку контрнаступу. Щоб витиснути російські сили назад принаймні до лінії 23 лютого. Думаю, це станеться до вересня, - сказав американський генерал.

У Кремлі зараз паніка, зауважив Ходжес.

Путін персонально дуже залучений у всі деталі військової кампанії, що є ознакою того, що, я думаю, в Кремлі є паніка, - сказав генерал.

РФ провалила свої цілі в агресії проти України, заявив Ходжес.

Вони не змогли досягнути всіх своїх цілей. Міністерство оборони показало себе як корумпована інституція, а їхні солдати - як вбивці, які використовують зброю проти цивільних об'єктів. Потім Путін навіть дав почесні гвардійські звання бригаді, причетній до вбивства цивільних у Бучі. Попереду ще багато викликів, але нічого з цього не можна назвати перемогою для Росії, зважаючи на те, які цілі ставив Кремль перед собою. Відверто кажучи, Росія не може продовжувати робити те, що вони роблять нескінченно. Думаю, кульмінація настане десь наприкінці літа, коли у них закінчаться люди, амуніція, - сказав він.

Зрозуміло, що українські воїни та українське населення мають більшу волю, тому що вони борються за свій дім. Вони в буквальному сенсі воюють щоб захищати свої родини. Тоді як Росія - агресор і загарбник. Російських солдат постійно використовують як гарматне м'ясо. Їхнє воєнне керівництво не дбає про них, вони не воюють за щось подібне, за що воюють українці. А це важлива частина битви, - пояснив Ходжес.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що США розпочнуть збір доказів воєнних злочинів рф в Україні.

Карина Бовсуновська — pravdatutnews.com

Читайте також
Путін заявив, що Україна не хоче повертати собі Донецьк та Луганськ Путін заявив, що Україна не хоче повертати собі Донецьк та Луганськ
Президент Російської Федерацій переконаний, що його країна зробила усе можливе для того, аби повернути Україні окуповані Донецьку та Луганську області.
"Ніколи не буде російською територією": Зеленський заявив, що повернення Криму під контроль України — питання часу (відео) "Ніколи не буде російською територією": Зеленський заявив, що повернення Криму під контроль України — питання часу (відео)
Президент Зеленський вважає повернення окупованих територій і їхніх жителів назад до складу України лише питанням часу.
Loading...
Load next