Генсек ООН Антоніо Гутерреш прибув до Львова (фото)

Завтра має відбутись його зустріч з Зеленським та Ердоганом.
Генсек ООН Антоніо Гутерреш приїхав до Львова, де завтра, 18 серпня, зустрінеться з Президентом України Зеленським та Президентом Туреччини Реджепом Ердоганом.
Про це повідомляє Reuters, передає ПравдаТУТ News.
На зустрічі з Зеленським він обговорить ситуацію на Запорізькій атомній електростанції, а також пошук політичного вирішення "конфлікту" з росією.
UN Spokesperson (Twitter)
- 19 серпня в Одесі відвідає чорноморський порт, де відновився експорт зерна відповідно до угоди, укладеної за посередництва ООН.
- 20 серпня Гутерреш відвідає Обʼєднаний координаційний центр у Стамбулі, до складу якого входять російські, українські, турецькі чиновники та представники ООН і які контролюють експорт українського зерна та добрив Чорним морем.
Нагадаємо, Прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький заявив, що в Євросоюзі роками не хотіли чути попередження про російську загрозу, а багато європейських лідерів були "спокушені" російським диктатором володимиром путіним.
Віра Коновал - pravdatutnews.com
Читайте також

У складі делегації Ердогана також є представники військово-політичного керівництва Туреччини.


Новий центр побудують поблизу Василькова, що у Київській області на землях, що належать Міноборони. Надалі планується будівництво цілої низки подібних центрів по всій території Україні.
Рекомендовані

298-й день року (299-й у високосні роки) у григоріанському календарі. До кінця року залишається 67 днів

За інформацією місцевого видання «Уральская неделя», вирва на місці вибуху свідчить про те, що безпілотник ніс бойову частину значної потужності

Багато власників котів вважають, що їхні улюбленці здатні сміятися або усміхатися
Loading...
Load next