СБУ викрила спробу фсб встановити «жучки» в кулуарах Верховної Ради (відео)

СБУ викрила спробу фсб встановити «жучки» в кулуарах Верховної Ради (відео)

Контррозвідка Служби безпеки викрила факт вербування спецслужбами рф колишнього працівника підрозділу забезпечення Управління справами Апарату Верховної Ради України. До співпраці посадовця схилив кадровий співробітник фсб під час поїздки до тимчасово окупованого Криму до початку повномасштабного вторгнення.

Про це повідомляють у пресслужбі СБУ, передає ПравдаТУТ News.

За вказівкою свого російського куратора агент мав збирати розвіддані про візити іноземних делегацій до українського парламенту, зокрема їх персональний склад, зміст офіційних і неформальних розмов.

Крім того, він отримав завдання вивчити можливість встановлення спеціальних технічних засобів негласного збору інформації в залах і кулуарах. Для цього посадовець мав використати свої службові повноваження, які передбачали допуск і доступ до різних приміщень адміністративної будівлі, - йдеться в повідомленні.

Утім на момент початку повномасштабної агресії рф він звільнився з держустанови, тож не виконав жодного завдання окупантів.

Згодом агент намагався працевлаштуватися на стратегічно важливий об’єкт на території Житомирської області. Для цього він проходив спецперевірку, під час якої фахівці СБУ і виявили факт вербування. А сам агент добровільно повідомив і детально розповів про завдання російських спецслужб.

Служба безпеки нагадує, що відповідно до ст. 111 Кримінального кодексу України, державна зрада в умовах воєнного стану карається позбавленням волі на строк від 15 років ув’язнення до довічного позбавлення волі.

Водночас громадянин України звільняється від кримінальної відповідальності, якщо він не вчинив жодних дій на виконання злочинного завдання і добровільно повідомив органам державної влади про факти залучення до конфіденційного співробітництва із ворогом.

Віра Коновал - pravdatutnews.com

 1098
 
Читайте також
"Це дуже чутлива гуманітарна тема": Третьякова заявила, що підготувала законопроєкт про евтаназію (відео) "Це дуже чутлива гуманітарна тема": Третьякова заявила, що підготувала законопроєкт про евтаназію (відео)
Третьякова розповідала, що кожна людина на планеті стикається зі смертю і реагує на її по-своєму. Особисто для себе політикиня не хоче, щоб її після смерті оплакували: "Я не хочу, щоб плакали мої близькі, коли я піду з життя ... але я нікому не бажаю смерті".
"Ми якось одразу зійшлися": "слуга народу" Тищенко розповів про знайомство з Єрмаком "Ми якось одразу зійшлися": "слуга народу" Тищенко розповів про знайомство з Єрмаком
Тищенко зізнався, що його друг та кум Андрій Єрмак дає йому чіткі вказівки та нічого йому не пробачає.
За "деякі відставки" в Раді пропонують по 50-100 тисяч: Разумков розповів про підкуп депутатів (відео) За "деякі відставки" в Раді пропонують по 50-100 тисяч: Разумков розповів про підкуп депутатів (відео)
Він не уточнив, для відставки кого саме відбувається ймовірний підкуп, але пообіцяв також офіційно звернутися до правоохоронних органів.
Loading...
Load next