Кабмін звільнив Вітренка з посади голови "Нафтогазу"

Кабінет Міністрів України звільнив Юрія Вітренка з посади голови НАК “Нафтогаз”. Про це у своєму Telegram повідомив народний депутат Олексій Гончаренко.
Кабмін звільнив Юрія Вітренка. Новим головою "Нафтогазу", скоріш за все, стане Олексій Чернишов, міністр регіонального розвитку, – написав Гончаренко.
Нардеп повідомив, що уряд проголосував одностайно. За його словами, це свідчить про те, що Вітренка зняли “не зовсім через результати, а через політичну волю”.
Злата Новосельська - pravdatutnews.com
Читайте також


Україна є одним з основних учасників європейського ринку, купує там значні обсяги газу і тому зацікавлена в тому, щоб цей ринок був конкурентний. На думку "Нафтогазу". Сертифікація оператора "Північного потоку - 2" завдасть шкоди конкуренції на європейському ринку.

Член наглядової ради "Нафтогаз України" відмовились від пропозиції Кабінету міністрів залишитись працювати до обрання нового складу.
Рекомендовані

331-й день року (332-й у високосні роки) у григоріанському календарі. До кінця року залишається 34 дні

324-й день року (325-й у високосні роки) у григоріанському календарі. До кінця року залишається 41 день

Вчені, схоже, розгадали таємницю однієї з найдивніших археологічних знахідок в Андах – так званої "Смуги Дір" або "Поля ям" на Зміїній горі в Перу. Понад 5200 отворів, виритих у схилах гори, десятиліттями не мали наукового пояснення
Loading...
Load next