Французи не вірили, що буде війна, а німці думали, що Києву краще здатися, - Джонсон

Французи не вірили, що буде війна, а німці думали, що Києву краще здатися, - Джонсон

Колишній прем'єр Великобританії Борис Джонсон розповів в інтерв'ю CNN Portugal про те, як союзники України дивилися на перспективи війни у ​​лютому, одразу після початку російської агресії.

Це було величезним шоком... Ми спостерігали, як групуються російські батальйонно-тактичні групи, але різні країни реагували по-різному.

Німеччина в якийсь момент вважала, що якщо це станеться, що буде катастрофою, то краще швидше закінчити з усім, а Україні - здатися. Не сумнівайтеся, що французи відмовлялися в це вірити до останнього моменту, — сказав Джонсон.

 

Джонсон розкритикував уряд Італії, прем'єром якої на той час був Маріо Драгі.

Якогось моменту вони заявили, що просто не можуть підтримати позицію інших країн через залежність від російських вуглеводнів, — розповів колишній британський прем'єр.

Борис Джонсон також виступив на заході з нагоди ювілею португальської служби CNN. Він заявив, що російський лідер обдурив себе, переконавшись у тому, що завдяки уявній "хтонічній єдності" росії та України, "дула російських танків будуть прикрашати квітами".

Зруйновані міста, десятки тисяч безневинних мирних жителів убиті без розбору у звірячих бомбардуваннях. Удари по школах, дитячих садках та лікарнях. Скрізь, звідки війська путіна витісняються, ми бачимо свідчення його військових злочинів: систематичне насильство, кімнати тортур, міни та пастки, покликані скалічити тих мирних жителів, які їх знайдуть, — сказав Джонсон, закликавши країни Заходу не припиняти допомоги Україні.

Нагадаємо, що "росія хоче переговорів, щоб наростити сили та спробувати розколоти Захід", - Денисенко.

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

 59
 
Читайте також
Основна тема - Україна: канцлер ФРН Шольц здійснить візити до Києва та Москви 14-15 лютого Основна тема - Україна: канцлер ФРН Шольц здійснить візити до Києва та Москви 14-15 лютого
7 лютого, відбудеться зустріч Олафа Шольца із президентом США Джо Байденом у Вашингтоні. Основними темами стануть політика у сфері захисту клімату, пандемія коронавірусу та конфлікт навколо України.
Росія планує найбільшу війну в Європі з 1945 року - Борис Джонсон Росія планує найбільшу війну в Європі з 1945 року - Борис Джонсон
Перед відвідуванням Мюнхенської конференції з безпеки Джонсон заявив, що у Заходу все ще є шанс уникнути кровопролиття і війни, але для цього буде потрібна переважна демонстрація єдності і солідарності.
Литва відправила військових інструкторів в Україну для навчань зі Stinger Литва відправила військових інструкторів в Україну для навчань зі Stinger
Група солдатів проведе навчання своїх колег в Україні у найближчі кілька тижнів.
Loading...
Load next