"Генератори надії": європейські міста подарують Україні електрогенератори

"Генератори надії": європейські міста подарують Україні електрогенератори

Найбільші міста Європи подарують Україні електрогенератори та трансформатори, щоб допомогти країні пережити руйнівні російські обстріли. Про це у своєму Twitter повідомила Голова Європейського парламенту Роберта Мацола.

Ініціатива "Генератори надії", висунута головою Європейського парламенту Робертою Метсолою та мером Флоренції Даріо Нарделлою, покликана забезпечити електроенергією основні об'єкти країни, зокрема лікарні, школи, водонапірні станції, центри допомоги, притулки та лінії телефонного зв'язку.

Європейський парламент та ЄС продемонстрували чудову солідарність з Україною на гуманітарному, військовому та фінансовому фронтах. Тепер їм потрібна практична підтримка, щоб пережити зиму, - сказала Метсола на пресконференції в середу.

Голова Європарламенту закликала усі міста, селища та регіони Європи приєднатися до кампанії "Генератори надії".

Нагадаємо, що на Київ летіла 31 ракета, 21 збили, є кілька влучань у критичну інфраструктуру – Кличко.

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

 21
 
Читайте також
Переговори делегацій України та РФ можуть відбутися завтра, - ЗМІ Переговори делегацій України та РФ можуть відбутися завтра, - ЗМІ
Четвертий раунд переговорів української та російської делегацій щодо пошуку миру відбувся 14 березня.
"Це буде серйозною помилкою Росії" - міністерка закордонних справ Британії про можливий наступ Росії "Це буде серйозною помилкою Росії" - міністерка закордонних справ Британії про можливий наступ Росії
Переміщення російських військ поблизу України викликало занепокоєння на Заході й побоювання, що Росія може готувати вторгнення.
Обговорюватимуть три блоки питань: Кулеба розкрив деталі зустрічі Зеленського з Байденом Обговорюватимуть три блоки питань: Кулеба розкрив деталі зустрічі Зеленського з Байденом
На зустрічі президентів США та України Джо Байдена і Володимира Зеленського обговорюватимуться три блоки питань - політичний, економічний і безпековий.
Loading...
Load next