"Генератори надії": європейські міста подарують Україні електрогенератори

"Генератори надії": європейські міста подарують Україні електрогенератори

Найбільші міста Європи подарують Україні електрогенератори та трансформатори, щоб допомогти країні пережити руйнівні російські обстріли. Про це у своєму Twitter повідомила Голова Європейського парламенту Роберта Мацола.

Ініціатива "Генератори надії", висунута головою Європейського парламенту Робертою Метсолою та мером Флоренції Даріо Нарделлою, покликана забезпечити електроенергією основні об'єкти країни, зокрема лікарні, школи, водонапірні станції, центри допомоги, притулки та лінії телефонного зв'язку.

Європейський парламент та ЄС продемонстрували чудову солідарність з Україною на гуманітарному, військовому та фінансовому фронтах. Тепер їм потрібна практична підтримка, щоб пережити зиму, - сказала Метсола на пресконференції в середу.

Голова Європарламенту закликала усі міста, селища та регіони Європи приєднатися до кампанії "Генератори надії".

Нагадаємо, що на Київ летіла 31 ракета, 21 збили, є кілька влучань у критичну інфраструктуру – Кличко.

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

Читайте також
ЄС затвердили сьомий пакет санкцій проти Росії ЄС затвердили сьомий пакет санкцій проти Росії
Про рішення офіційно мають оголосити 21 липня.
Аваков повертається: ексміністру МВС можуть запропонувати посаду віцепрем’єра Аваков повертається: ексміністру МВС можуть запропонувати посаду віцепрем’єра
Після звільнення з посади очільника МВС, Арсен Аваков все ж таки може залишитись у політиці. У "Слузі народу" йому готові запропонувати посаду віцепрем'єра.
Loading...
Load next