У Берліні заявили, що звільнення Криму за допомогою німецьких танків є законним

У Берліні заявили, що звільнення Криму за допомогою німецьких танків є законним

Берлін не встановлюватиме обмежень на території, які Україна може звільнити за допомогою німецьких танків. Зокрема, це стосується тимчасово окупованого Криму, повідомив генеральний секретар Соціал-демократичної партії Німеччини (СДПН) Кевін Кюнерт в інтерв'ю ntv.

Генсек СДПН зауважив, що Україна бореться за відновлення контролю над своєю територією, зокрема за деокупацію Криму та південних і східних регіонів. Київ сам визначає військові цілі, тому якби німецька зброя була використана для звільнення півострова, це було б "законно", додав він.

Ось у чому справа, і Україна має рацію...Україна сама визначає свої цілі війни, а з ними й питання, коли вона сяде за стіл переговорів... Звичайно, заява про те, що це наше і що ми повинні знову контролювати це, цілком законна, - сказав генсек.

Водночас Кюнерт висловив думку, що наразі Крим "неможливо завоювати військовим шляхом". Він також наголосив, що не можна, щоб російський диктатор володимир путін почав "по своєму трактувати війну" у зв'язку  з поставками Україні німецьких танків.

Ми не повинні дозволити йому класифікувати окремі поставки зброї як вступ у війну і дозволити цьому збентежити нас, - зауважив він, додавши, що в москві називають новою ескалацією "кожну" додаткову поставку зброї Україні.

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

 213
 
Loading...
Load next