Кулеба обговорить з головою МЗС Франції скандал навколо "Ашан" і допомоги армії рф

Кулеба обговорить з головою МЗС Франції скандал навколо "Ашан" і допомоги армії рф

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба повідомив, що збирається обговорити зі своєю французькою колегою Катрін Колонною ситуацію навколо російської "дочка" французького Auchan після появи розслідування щодо постачання товарів російським військовим.

Минулого року я закликав світ бойкотувати "Ашан" за те, що він не пішов із росії та не припинив фінансування військових злочинів. Проте реальність виглядає набагато гіршою: "Ашан" перетворився на повноцінну зброю російської агресії. Я маю намір обговорити це зі своєю французькою колегою, - написав Кулеба у Twitter.

Так голова МЗС України прокоментував появу інформації на основі документів, отриманих громадською організацією Bellingcat, розслідування сайту The Insider і Le Monde. 

The Insider зазначає, що "російський "Ашан" від початку повномасштабного вторгнення постачав товари для російських військових на територіях окупованих областей України". Як показало спільне розслідування The Insider, Le Monde та Bellingcat, постачання військовим позиціонувалося як "гуманітарна допомога" і складалося як з товарів з "ашанівських" складів, так і з товарів, зібраних волонтерами на території магазинів "Ашан" у різних регіонах країни, пише The Insider.

Нагадаємо, що Дуда планує переконувати Байдена збільшити кількість військ і техніки в Польщі.

Злата Новосельська pravdatutnews.com

Читайте також
Якщо Росія наважиться на повномасштабну військову операцію проти України, то будуть наслідки, — Кулеба Якщо Росія наважиться на повномасштабну військову операцію проти України, то будуть наслідки, — Кулеба
Франція та Німеччина обіцяють демотивувати Російську Федерацію від повномасштабної війни проти України.
"Буде боляче Лукашенку": МЗС України відреагувало на заяву щодо запрошення бойовиків "ЛНР" до Білорусі "Буде боляче Лукашенку": МЗС України відреагувало на заяву щодо запрошення бойовиків "ЛНР" до Білорусі
Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що своїми діями самопроголошений президент Олександр Лукашенко підштовхує Україну до того, щоб вона реагувала на його дії. Проте у такій ситуації Україна "діятиме зважено".
Loading...
Load next