Ткаченко заперечив примусове виселення ченців УПЦ МП з Києво-Печерської Лаври

Ткаченко заперечив примусове виселення ченців УПЦ МП з Києво-Печерської Лаври

Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко в етері національного телемарафону заперечив примусове виселення ченців УПЦ МП з Києво-Печерської Лаври і зауважив, що наразі йдеться лише про повернення рухомого і нерухомого майна державі.

По-перше, ніхто не ставить питання про виселення ченців. Мова йде про повернення майна, яке належить державі, у її користування - як рухомого, так і нерухомого.

Якщо хтось і має виїжджати, на мій погляд, у перших рядах, - це ті очільники, які вели незаконні забудівлі на території об'єкта ЮНЕСКО впродовж багатьох років - митрополити Павло, Антоній, Синодальне управління УПЦ МП. Уже потім можна говорити про всіх інших, - сказав Ткаченко.

 

Міністр повідомив, що наразі створені відповідні комісії за участі СБУ та МВС, які розпочнуть роботу "сьогодні-завтра". Він додав: щойно комісії запрацюють, "можна буде говорити про дати та процедуру законного повернення державного майна у користування держави".

На запитання журналіста, де мають подітися ченці, Ткаченко відповів, що "у них завжди є вибір".

Нагадаємо, що "Бахмут й надалі будуть захищати та утримувати", - Зеленський.

Злата Новосельська pravdatutnews.com

Читайте також
Зеленський анонсував законопроєкт для посилення незалежності антикорупційних органів Зеленський анонсував законопроєкт для посилення незалежності антикорупційних органів
За словами Президента, майбутній законопроєкт «забезпечить силу системі правопорядку» та водночас включатиме «всі норми для незалежності антикорупційних інституцій»
Loading...
Load next