ЄС відреагував на погрози медведєва на адресу Міжнародного кримінального суду

ЄС відреагував на погрози медведєва на адресу Міжнародного кримінального суду

ЄС засудив погрозу заступника голови радбезу росії дмитрія медведєва нанести ракетний удар по будівлі МКС в Гаазі, та виступив з підтримкою Міжнародного кримінального суду. Відповідну заяву оприлюднив глава дипломатії ЄС Жозеп Боррель.

 

Європейський Союз засуджує незаконну погрозу високопоставленого російського представника застосувати силу проти Міжнародного кримінального суду та приймаючої країни Нідерландів. Він також засуджує заходи, оголошені росією проти прокурора МКС та суддів, причетних до видачі ордерів на арешт російських представників, - йдеться в заяві. 

ЄС підтверджує свою повну підтримку МКС. Будь-які заходи у відповідь проти тих, хто бере участь у роботі МКС, є неприйнятними. Очолюючи боротьбу з безкарністю, МКС повинен мати можливість працювати незалежно і неупереджено.

Також у заяві закликають "усі держави, які ще не зробили цього, розглянути можливість приєднання до МКС, щоб покласти край безкарності за найтяжчі злочини".

Нагадаємо, що до України повернули 17 дітей, депортованих росіянами.

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

 26
 
Читайте також
У Варшаві підтвердили візит: 3 травня Зеленський відвідає Польщу У Варшаві підтвердили візит: 3 травня Зеленський відвідає Польщу
Президент України, 3 травня візьме участь у святкуванні 230-річчя прийняття першої конституції Польщі та проведе переговори з польським президентом Анджеєм Дудою.
Loading...
Load next