МВС планує запустити єдиний реєстр зброї в червні

МВС планує запустити єдиний реєстр зброї в червні

Міністерство внутрішніх справ планує запустити єдиний реєстр зброї в червні 2023 року. Повідомив очільник МВС Ігор Клименко в етері національного телемарафону.

Міністр відповів на запитання журналістів щодо долі зброї, яку видавали простим громадянам на початку повномасштабного вторгнення рф, та про ситуацію з легалізацією зброї в Україні.

Перше: вся зброя, яка легально була видана громадянам, в тому числі підрозділами Національної поліції, на сьогоднішній день облікована в єдиній базі. І ми не бачимо зараз проблем щодо контролю за її використанням. Тому ця зброя до кінця війни буде залишатись у наших громадян на руках.

Ми розуміємо, що після прийняття в другому читанні закону про легалізацію зброї, відповідальність за реалізацію цього закону в першу чергу буде лежати на Міністерстві внутрішніх справ та Національній поліції. В першу чергу тут стоїть безпековий фактор, який ми маємо з широкою громадськістю, з експертами, народними депутатами зараз обговорити.

Перший крок, який ми вже робимо зараз – це розробка єдиного реєстру зброї, що дасть можливість в електронному форматі обмінюватись даними з суб’єктами господарювання, з іншими правоохоронними структурами. Можу зараз сказати, що ми плануємо запустити єдиний реєстр зброї рівно через три місяці – 23 червня 2023 року.

Нагадаємо, що "У нас лишилося мало варіантів для військової допомоги Україні", - президент Чехії.

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

 29
 
Читайте також
Україна стала державою, яка знає, що їй треба захищати свою землю, – Зеленський (відео) Україна стала державою, яка знає, що їй треба захищати свою землю, – Зеленський (відео)
Прзидет зазначив, що завдяки єдності українського народу почала змінюватися й ультимативна риторика росії.
Loading...
Load next