Міністр оборони Німеччини звинувачує РФ в "інформаційній війні"

Міністр оборони Німеччини звинувачує РФ в "інформаційній війні"

Міністр оборони ФРН Борис Пісторіус розглядає скандал навколо перехоплених телефонних розмов офіцерів ВВС як «дезінформаційну атаку», спрямовану на дестабілізацію Німеччини і партнерів.

Про це повідомляє Welt.

Пісторіус назвав інцидент з прослуховуванням Бундесверу частиною «інформаційної війни», яку веде президент Росії Володимир Путін.

Це гібридна дезінформаційна атака: йдеться про розкол, йдеться про підрив нашої єдності. Ми не повинні піддаватися Путіну, — сказав Пісторіус.

За його словами, треба реагувати на ситуацію виважено, «але не менш рішуче».

Міністр зазначив, що поки не отримував жодної інформації про подальші витоки чи прослуховування подальших телефонних розмов. У найближчі кілька днів він очікує інформацію про розслідування Служби військової контррозвідки (MAD) щодо подробиць інциденту. Потрібно перевірити, чи не були порушені норми ІТ-безпеки.

За словами Пісторіуса, йдеться, серед іншого, про те, чи була обрана правильна платформа для контенту, про який йдеться в опублікованій бесіді. Офіцери BBC підключилися через платформу Webex. Пісторіус запевнив, що після перевірки швидко зробить відповідні висновки.

Нагадаємо, Завтра розпочинаються навчання північних країн НАТО Nordic Response 2024

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Loading...
Load next