Для тривалого миру Україна має повернути Крим ‒ Макрон

Президент Франції Емманюель Макрон запевнив, що не прагне ескалації повномасштабної війни Росії проти України, але вважає РФ і кремлівський режим "супротивниками" Франції.
Про це повідомив Макрон в інтерв’ю телеканалам TF1 і France 2.
Французький президент вважає, що в разі перемоги Росії у війні "довіра до Європи буде зведена до нуля".
Ви думаєте, що поляки, литовці, естонці, латвійці, румуни і болгари могли б хоч на секунду залишатися в спокої? І я навіть не кажу про Молдову, яка, слід визнати, сьогодні не є членом Європейського Союзу, але яка в будь-яку секунду опинилася б під загрозою, – додав він.
Водночас, коментуючи загрозу ескалації, яка могла б поширити активні бойові дії на інші європейські держави, Макрон висловив сподівання, що цього не станеться.
Сьогодні Росія, безумовно, є супротивником. Кремлівський режим є супротивником. Як я завжди говорив, ми не ведемо війну проти Росії і російського народу, і ми підтримуємо Україну, – зазначив президент Франції.
Також він додав, що ми робимо все можливе, щоб допомогти Україні перемогти Росію, тому що я скажу дуже просто: не може бути тривалого миру, якщо не буде суверенітету, якщо не буде повернення до міжнародно визнаних кордонів України, включно з Кримом.
Нагадаємо, Rheinmetall планує побудувати в Україні щонайменше 4 заводи
Софія Ратинська - pravdatutnews.com





