Україна та Угорщина погодили відкриття нового пункту пропуску

Україна та Угорщина погодили відкриття нового пункту пропуску

Україна та Угорщина підписали зміни до угоди між урядами щодо контролю прикордонного руху, що дозволить розпочати роботи для запуску нового пункту пропуску для легкового автотранспорту.

Про це повідомляє Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури.

Україна та Угорщина погодили відкриття пункту пропуску "Велика Паладь – Надьгодош" для легкового транспорту та можливість руху порожніх вантажівок масою понад 7,5 тонни на пункті пропуску "Лужанка – Берегшурань, - йдеться в повідомленні.

Відповідні зміни до угоди між урядами країн щодо контролю прикордонного руху підписали віцепрем’єр-міністр з відновлення України – міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков та посол Угорщини в Україні Антал Хеізер.

Також сторони розглядають можливість будівництва нового вантажного пункту пропуску "Дийда – Берегдароц," щоб збільшити пропускну здатність українсько-угорського кордону. Після підписання змін до угоди документ має бути ратифікований.

Крім того, за повідомленням віцепрем’єра, Україна та Угорщина працюють над тим, щоб розпочати предметні перемовини щодо запровадження спільного митного та прикордонного контролю.

Нагадаємо, РФ розгорнула широку мережу "тролів", щоб зірвати підтримку України з боку США ‒ WP

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
Газовий контракт Росії та Угорщини: як це вплине на стосунки з Україною? Газовий контракт Росії та Угорщини: як це вплине на стосунки з Україною?
Київ розкритикувала домовлення Угорщини з Росією про постачання газу в обхід України. У МЗС наголошують, що ця угода не відповідає принципам Договору про основи добросусідства та співробітництва між Україною та Угорщиною від 6 грудня 1991 року.
Попросив "не розкручувати емоції": Кулеба заявив, що Угорщина виключила Україну з транзиту на вимогу Росії Попросив "не розкручувати емоції": Кулеба заявив, що Угорщина виключила Україну з транзиту на вимогу Росії
В контракті йдеться про те, що російський "Газпром" буде поставляти в Угорщину 4,5 млрд кубометрів газу на рік. Таким чином, поставки газу будуть організовані в обхід традиційного маршруту через Україну.
Угода Будапешта з "Газпромом": Україна та Угорщина викликають послів через критику угоди Угода Будапешта з "Газпромом": Україна та Угорщина викликають послів через критику угоди
Угорщина переконана, що критика Україною угоди Будапешта з російським "Газпромом" порушує суверенітет країни. Тим часом Україна викликала посла Угорщини в Києві, аби пояснити йому "українську принципову позицію".
Loading...
Load next