Жоден офіційний представник Вірменії не поїде у Білорусь, поки керує Лукашенко - Пашинян

Жоден офіційний представник Вірменії не поїде у Білорусь, поки керує Лукашенко - Пашинян

Глава уряду Вірменії Нікол Пашинян заявив, що жоден офіційний представник Вірменії не поїде до Білорусі, поки керівником цієї країни є Олександр Лукашенко.

Про це повідомляє News.am.

Один з керівників країн ОДКБ заявляє, що брав участь у підготовці війни, заохочував, вірив та бажав перемоги Азербайджану. І після цього я поїду з керівником Білорусі у форматі ОДКБ щось обговорювати?, ‒ заявив Пашинян.

Водночас він припустивши контакти з Мінськом у рамках СНД та ЄАЕС.

Констатую, що відтепер більше ніколи не поїду до Білорусі. Поки у Білорусі президент Олександр Лукашенко. І взагалі заявляю, що від цього моменту жоден офіційний представник Вірменії не поїде до Білорусі. Загалом, ‒ наголосив Пашинян.

Нагадаємо, Суд ЄС покарав Угорщину за ігнорування міграційної політики

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
"Виріжемо всіх мерзотників": Лукашенко відповів на запитання, чому знищує громадянське суспільство в Білорусі "Виріжемо всіх мерзотників": Лукашенко відповів на запитання, чому знищує громадянське суспільство в Білорусі
Олександр Лукашенко, який називає себе президентом Білорусі, в інтерв'ю ВВС погрожував ліквідувати структури в республіці, які фінансують країни Заходу.
"Власне бачення" перспектив: Лукашенко заявив, що Білорусь ніколи не стане демократичною державою, як Україна "Власне бачення" перспектив: Лукашенко заявив, що Білорусь ніколи не стане демократичною державою, як Україна
Зазначимо, що Європейський союз розширив санкційний список проти режиму самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка.
Loading...
Load next