Міністр закордонних справ Китаю: Європа має брати участь у переговорах щодо війни в України

Міністр закордонних справ Китаю: Європа має брати участь у переговорах щодо війни в України
Ван Ї заявив, що Європа має відігравати важливу роль у процесі мирних переговорів між США та Росією щодо війни в Україні

Міністр закордонних справ Китаю Ван Ї висловив підтримку переговорам між США та Росією щодо припинення війни в Україні, але наголосив, що Європа також повинна брати активну участь у цьому процесі.

Про це повідомляє Financial Times.

Китай хотів би бачити всі зусилля, спрямовані на досягнення миру, особливо якщо США досягнуть спільного розуміння з Росією. Ця війна відбувається на європейській землі. Європа повинна відігравати важливу роль у цьому процесі , — зазначив Ван Ї.

Під час відповіді на запитання щодо можливого економічного тиску на Росію через скорочення імпорту газу, міністр заявив, що Китай перш за все має дбати про власні економічні інтереси.

Якщо Китай не купує газ у Росії, то у якої іншої країни він міг би купувати стільки газу? Ми повинні нести відповідальність за наших людей, — підкреслив керівник китайського зовнішньополітичного відомства.

Нагадаємо, Прем'єр Угорщини розкритикував заяву ЄС та України щодо участі в мирних переговорах: "місце треба заслужити"

Юлія Педюк - pravdatutnews.com

Читайте також
Зеленський розповів, які країни повинні бути присутні на переговорах щодо припинення війни Зеленський розповів, які країни повинні бути присутні на переговорах щодо припинення війни
Майбутні переговори про завершення війни повинні включати представників України, США, Європи та Росії
Трамп заявив, що Путін прагне якнайшвидше зустрітися з ним Трамп заявив, що Путін прагне якнайшвидше зустрітися з ним
Дональд Трамп заявив, що Путін хоче зустрітися з ним для обговорення припинення війни в Україні
Європа може відправити свої війська в Україну, але не під прапори НАТО Європа може відправити свої війська в Україну, але не під прапори НАТО
Європейські держави розглядають можливість направлення своїх військ до України, проте ці сили не будуть під прапором НАТО, щоб уникнути загострення з Росією
Loading...
Load next