Зеленський: Росія повинна відвести війська хоча б до лінії лютого 2022 року

Зеленський: Росія повинна відвести війська хоча б до лінії лютого 2022 року
Президент України Володимир Зеленський заявив, що Росія повинна відвести свої війська до лінії станом на лютий 2022 року як мінімум

Президент України Володимир Зеленський заявив, що Росія повинна відвести свої війська хоча б до кордонів, які існували на момент початку повномасштабного вторгнення 24 лютого 2022 року.

Про це він сказав в інтерв’ю телеканалу Newsmax.

Я думаю, що вони повинні піти, як мінімум, вони повинні піти на лінію повномасштабного вторгнення, - зауважив Володимир Зеленський.

Він висловив переконання, що на завершення війни може вплинути президент США Дональд Трамп, за умови його підтримки Європою. Зеленський підкреслив, що президент США має потенційний вплив на російського лідера Володимира Путіна і потребує політичного успіху.

Я думаю, що йому дуже потрібен успіх, інакше всі скажуть, що це була лінія Байдена, а це лінія Трампа. Я думаю, що йому потрібен успіх, і нам потрібен успіх, і ми йому довіряємо. Я сподіваюся, що він буде на нашому боці, - сказав Президент.

Український президент також наголосив, що жодні домовленості без участі українських представників у переговорах не будуть прийняті. 

Нагадаємо, Зеленський: Путін прагне переговорів, щоб перегрупувати війська та послабити санкції

Юлія Педюк - pravdatutnews.com

Читайте також
"Я не боюся прямої розмови з ним" - Зеленський про переговори з Путіним (відео) "Я не боюся прямої розмови з ним" - Зеленський про переговори з Путіним (відео)
Про це заявив Володимир Зеленський у зверненні до Верховної Ради.
"Істерія, яка сьогодні нагнітається з боку РФ": Данілов у прямому ефірі пояснив, для чого Росія пересуває свої війська на кордоні "Істерія, яка сьогодні нагнітається з боку РФ": Данілов у прямому ефірі пояснив, для чого Росія пересуває свої війська на кордоні
Начальник ГУР Міноборони Кирило Буданов в інтерв'ю Military Times заявив, що Росія сконцентрувала понад 92 тисячі військових біля кордонів з Україною.
Франція приєднується: Макрон планує провести переговори із Зеленським та Путіним Франція приєднується: Макрон планує провести переговори із Зеленським та Путіним
Під час телефонної розмови Байден пригрозив Путіну наслідками нападу на Україну.
Loading...
Load next