Орбан заявив, що підтримка України нібито коштуватиме угорцям двох пенсій на рік

Орбан заявив, що підтримка України нібито коштуватиме угорцям двох пенсій на рік
Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан заявив, що фінансова підтримка України з боку Євросоюзу нібито призведе до скорочення пенсій та соціальних виплат для угорців

Фото: depositphotos

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан стверджує, що фінансова допомога Україні з боку Євросоюзу протягом наступних 10 років нібито призведе до суттєвих втрат для угорських пенсіонерів і сімей.

Про це він написав у Facebook.

Так, він стверджує, що фінансова підтримка України, коштуватиме угорцям двох пенсій на рік. За словами Орбана, Україна буцімто звертається по таку суму коштів, що «з них можна було б виплачувати угорські пенсії протягом 40 років або всі сімейні допомоги протягом 60 років». Йдеться, як заявив глава уряду, про «800 мільярдів євро, які український прем'єр-міністр хоче отримати від Брюсселя, а вони – від нас».

Орбан також повідомив, що на засіданні уряду заслухали доповідь міністра у справах ЄС Яноша Боки щодо механізмів фінансування цієї суми. За його словами, реалізація таких планів означала б скорочення соціальних виплат в Угорщині.

Брюссельські укази скасували б 13-ту і 14-ту пенсійні виплати, скасували б сімейні допомоги і обклали б угорських платників податків прогресивним податком на доходи. Все це для того, щоб було з чого оплатити українські комунальні витрати…, - написав Орбан.

Він наголосив, що угорська влада не підтримує такий підхід і пообіцяв оприлюднити звіт міністра, аби громадяни знали, «який план хочуть нав’язати їм у Брюсселі».

Ось цього ми, угорці, не хочемо… А в квітні вони зможуть вибрати між шляхом до Брюсселя і шляхом до миру, - заявив прем’єр-міністр.

До слова, французькі фермери на тракторах заблокували центр Парижа.

Юрій Маркевич - pravdatutnews.com

Читайте також
Орбан запускає петицію проти фінансування України перед виборами Орбан запускає петицію проти фінансування України перед виборами
Прем’єр Угорщини подає вибір між «війною та миром», звинувачуючи Брюссель і опозицію в проукраїнській орієнтації
Орбан заявив про "шантаж і погрози" з боку України щодо вступу до ЄС Орбан заявив про "шантаж і погрози" з боку України щодо вступу до ЄС
Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан заявив, що Україна чинить тиск на Будапешт у питанні її євроінтеграції
Угорщина відхилила альтернативний план фінансування України Угорщина відхилила альтернативний план фінансування України
Будапешт відмовився від альтернативи, яку запропонував ЄС
Loading...
Load next