У Львові активісти організували безкоштовний майстер-клас з тенісу

У Львові активісти організували безкоштовний майстер-клас з тенісу
Усі охочі могли долучитися до дійства та відкрити для себе цей вид спорту. Активіст руху «ВАРТА» Назар Дмитрасевич зазначає: "Сьогодні ми пропонуємо акцію з приводу розвитку тенісу, бо цей вид спорт

Усі охочі могли долучитися до дійства та відкрити для себе цей вид спорту. 

Активіст руху «ВАРТА» Назар Дмитрасевич зазначає: "Сьогодні ми пропонуємо акцію з приводу розвитку тенісу, бо цей вид спорту один з найцікавіших, який дозволяє дітям набиратися лідерських якостей і перемагати. Ми маємо дбати про те, щоб наше покоління було здорове".

Охочих зіграти в теніс було багато. Кирило і Костянтин розповіли, що вже давно займаються цим спортом і мріють стати чемпіонами світу. Та ось знайти відповідне місце для тренувань нелегко.

Також вони додають: "Влітку є де займатись, а взимку ні, адже вже забрали Зелену і Спартак. Футбол дуже травматичний, а теніс якраз: тут відразу і біг, і руки качаються. Мені дуже подобається".

Тренери кажуть, що талановитих дітей у Львові чимало. Однак належної інфраструктури для безпечних занять у місті не вистачає.

"20 років назад тут поклали тут асфальт, тому тренувались, проте всі хочуть, аби це було професійно з покриттям, стінкою, без стовпів і щоб дерева трошки підстригли. Ми чекаємо на це вже трошки довго", - каже фахівець Олена Вичегжаніна.

Ірина вже 10 років займається тенісом і нині вперше привела на корт своїх дітей. Вважає, що такі заняття на свіжому повітрі допомагають розвивати здорову націю.

Своєю чергою вона розповідає: "Дуже мало доступних кортів доступних, щоб будь-хто в будь-який час могли займатися тенісом. Було б дуже добре, щоб наша місцева влада організувала такі локації для занять спортом як для діток, так і для старших".

А от активісти зауважують, що локацій, на яких можна створити спортивні осередки, у Львові достатньо. Та місто чомусь їх не використовує.

Також активіст руху «ВАРТА» Юрій Залізняк пояснив: "Це має бути планомірна робота, адже потрібно прооблікувати всі землі, які належать громаді Львова, подивитися, де можна будувати житлову забудову, де офісну, а де за визначенням має бути громадський простір, в тому числі спортивного спрямування. Таких локацій, не тільки у Франківському районі, я думаю, є не просто десятки, а сотні. Але таке враження, що цим ніхто принципово не займався".

Нагадаємо, у 2018 році Львів визнали найспортивнішим містом України. І активісти планують повернути місту Лева лідерську позицію.

Слідкуй за нами на FacebookTelegramYoutube і знай Правду.

Loading...
Load next