Росія на Донбасі видала свої паспорти майже 530 тисячам українців - ЗМІ

Росія на Донбасі видала свої паспорти майже 530 тисячам українців - ЗМІ
Російська Федерація в окупованих районах Донецької і Луганської області за два роки надала російське громадянство в спрощеному порядку майже 530 тисячам жителів.

Про це федеральному російському агентству ТАСС повідомили в пресцентрі МВС Росії.

"Із початку реалізації указу президента РФ від 24 квітня 2019 року громадянства РФ набули більш 527 тисяч осіб, які постійно проживають на територіях окремих районів Донецької та Луганської областей України", - йдеться у повідомленні.

Однак за даними російського МВС, майже 2 тисячам жителів, які проживають на територіях самопроголошених терористичних угрупувань ЛНР та ДНР, у видачі російського громадянства відмовили. Зокрема 40% таких заяв відхилили, через те, що здобувачі мали обмеження на вʼїзд до Росії через депортацію, реадмісію або у звʼязку з рішенням про небажаність їх перебування в Росії. Також третина з тих жителів, кому відмовили у громадянстві, мають незняту або непогашену судимість, чверті здобувачів громадянство РФ не дали, оскільки вони виступали за "насильницьку зміну основ конституційного ладу Росії та становлять загрозу безпеці"

Зазначимо, що у МВС Російської Федерації також заявили, що робота по прийому громадян з окупованих східних районів України до громадянства Росії й надалі триває.

Нагадаємо, що вже до кінця 2021 року Російська Федерація планує видати свої паспорти майже 1 мільйону жителів Донбасу. Цим самим люди які отримають російські паспорти стануть громадянами РФ.

Читайте також
Росія планує видати до кінця року жителям ОРДЛО мільйон своїх паспортів Росія планує видати до кінця року жителям ОРДЛО мільйон своїх паспортів
Вже до кінця 2021 року Російська Федерація планує видати свої паспорти майже 1 мільйону жителів Донбасу. Цим самим люди які отримають російські паспорти стануть громадянами РФ.
Литва в ОБСЄ: Росія паспортизацією в ОРДЛО намагається виправдати агресію щодо Україні Литва в ОБСЄ: Росія паспортизацією в ОРДЛО намагається виправдати агресію щодо Україні
Російська Федерація здійснює незаконну видачу російських паспортів та громадянства в окремих районах Донецької та Луганської областей, як привід для поновлення агресії проти України.
Зеленський заявив, що допускає проведення референдуму щодо "стіни" на Донбасі Зеленський заявив, що допускає проведення референдуму щодо "стіни" на Донбасі
У випадку якщо українська влада вирішить відгородитися стіною від Донбасу, це рішення у будь-якому випадку має підтримати народ України на всеукраїнському референдумі.
Loading...
Load next