Росія планує видати до кінця року жителям ОРДЛО мільйон своїх паспортів

Росія планує видати до кінця року жителям ОРДЛО мільйон своїх паспортів
Вже до кінця 2021 року Російська Федерація планує видати свої паспорти майже 1 мільйону жителів Донбасу. Цим самим люди які отримають російські паспорти стануть громадянами РФ.

Про це російському агентству "ТАСС" повідомив заступник голови комітету Держдуми РФ у справах СНД, євразійської інтеграції та зв'язків зі співвітчизниками Віктор Водолацький.

"На сьогоднішній день громадянами РФ, які проживають на території Донбасу, є 538 тис. осіб. За прогнозами, які сьогодні існують, і за тими заявами, які сьогодні є, до кінця поточного року до 1 млн жителів Донбасу стануть громадянами РФ", - зазначив російський посадовець.

Зокрема він також додав, що на даний час російські паспорти вже отримало понад 500 тисяч жителів України, які проживають на тимчасово окупованих територіях на сході країни.

Також Водолацький вважає, що наразі їм вдалось розробити систему чіткої взаємодії відомств Росії та служб на окупованих територіях. При цьому він також зазначив, що збільшення попиту українців, які проживають на території ОРДЛО до російських паспортів зумовлене впливом невідомих заяв українського уряду - "про те, що Україна силовим методом "наведе порядок" на південному сході".

"На початку були певні труднощі, проблеми, люди просто не знали та не розуміли, куди звертатися, яким йти шляхом. Сьогодні всі бюрократичні бар'єри зняті, йде дуже активний процес отримання громадянства РФ", - розповів Водолацький.

Читайте також
Росія на Донбасі видала свої паспорти майже 530 тисячам українців - ЗМІ Росія на Донбасі видала свої паспорти майже 530 тисячам українців - ЗМІ
Російська Федерація в окупованих районах Донецької і Луганської області за два роки надала російське громадянство в спрощеному порядку майже 530 тисячам жителів.
Литва в ОБСЄ: Росія паспортизацією в ОРДЛО намагається виправдати агресію щодо Україні Литва в ОБСЄ: Росія паспортизацією в ОРДЛО намагається виправдати агресію щодо Україні
Російська Федерація здійснює незаконну видачу російських паспортів та громадянства в окремих районах Донецької та Луганської областей, як привід для поновлення агресії проти України.
Зеленський заявив, що допускає проведення референдуму щодо "стіни" на Донбасі Зеленський заявив, що допускає проведення референдуму щодо "стіни" на Донбасі
У випадку якщо українська влада вирішить відгородитися стіною від Донбасу, це рішення у будь-якому випадку має підтримати народ України на всеукраїнському референдумі.
Loading...
Load next