"Закінчились бланки": в Україні найближчими днями не видаватимуть водійські права

"Закінчились бланки": в Україні найближчими днями не видаватимуть водійські права
У головному сервісному центрі Міністерства внутрішніх справ попередили, що в Україні можливі перебої із видачею посвідчень водія.

Найближчими днями в Україні не видаватимуть водійські права, а також документи про реєстрацію транспорту. Про це йдеться на сайті Головного сервісного центру Міністерства внутрішніх справ.

У зв’язку з перебоями у постачанні бланкової продукції можливе тимчасове припинення надання адміністративних послуг із реєстрації/перереєстрації транспортних засобів та видачі посвідчення водія, – зазначається у повідомленні.

За інформацією державного підприємства "Поліграфічний комбінат "Україна", роботи по  виготовленню бланків відновляться за 2 дні. Таким чином видача водійських прав буде можлива лише за умови постачання нових бланків.

Про поновлення надання послуг у сервісних центрах обіцяють повідомити додатково.

Зазначимо, що в Україні замовити водійські права можна також через мобільний додаток "Дія". Отримати замовлене онлайн посвідчення водія можна буде без черги у сервісному центрі МВС.

 126
 
Читайте також
Нові тести для майбутніх водіїв (Відео) Нові тести для майбутніх водіїв (Відео)
З 2 тис запитань – змінили 200. Містять вони в основному низку дорожніх ситуацій, з якими часто зіштовхуються водії.
У Харкові хлопець стрибнув з кабіни канатної дороги та потрапив під авто (відео) У Харкові хлопець стрибнув з кабіни канатної дороги та потрапив під авто (відео)
Із кабіни канатної дороги у Харкові вистрибнув 17-річний хлопець. Після падіння хлопця переїхав мікроавтобус.
У центрі Києва водій авто "Lexus" поранив ножем водія евакуатора (відео) У центрі Києва водій авто "Lexus" поранив ножем водія евакуатора (відео)
На вулиці Шота Руставелі у Києві водій "Lexus" поранив ножем водія евакуатора. На місці інциденту медики надали допомогу пораненому водію, а поліцейські тим часом розшукують зловмисника.
Loading...
Load next