Вісім вишів України потрапили до рейтингу найкращих університетів світу

Вісім вишів України потрапили до рейтингу найкращих університетів світу
Це найбільша кількість українських вишів за всю історію, які увійшли до рейтингу QS World University Rankings.

Дослідницький центр QS Quacquarelli Symonds опублікував 18-й випуск глобального рейтингу університетів під назвою QS World University Rankings до якого потрапило 1185 навчальних закладів із усього світу.

Зокрема вперше за історію до рейтингу включили аж вісім українських вишів. Список вишів опублікували на сайті QS World University Rankings.

Зокрема, найкращими університетами, які займають найперші позиції у рейтингу є виші США та Великої Британії. Наразі українські навчальні заклади посідають місця нижче 500-го. Серед тих, хто потрапив до рейтингу є:

  • Харківський національний університет імені Василя Каразіна 510−520 місце;
  • Київський національний університет імені Тараса Шевченка601−650 місце;
  • Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут" – 651−700 місце;
  • Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" – 701−750 місце;
  • Сумський державний університет701−750 місце;
  • Національний університет "Львівська політехніка"801−1000 місце;
  • Національний університет "Києво-Могилянська академія"1001−1200 місце;
  • Львівський національний університет імені Івана Франка1001−1200 місце;

До рейтингу вперше увійшли ЛНУ ім. І. Франка, а Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна погіршили свої попередні позиції та зайняли значно нижчі місця, аніж у попередні роки. Однак, КНУ, Київська і Харківська політехніки, Харківський і Сумський університети також раніше потрапляли у список цього рейтингу. Та тоді вони займали значно вищі позиції.

Зауважимо, що у 2020 та у 2019 роках до рейтингу потрапляли лише шість навчальних закладів України.

 120
 
Читайте також
Пісня Go_A стала першим в історії україномовним хітом в чарті Billboard Пісня Go_A стала першим в історії україномовним хітом в чарті Billboard
Пісня "SHUM", з якою гурт Gо_A виступив на Євробаченні-2021, стала першою україномовною піснею, яка потрапила до чарту Billboard.
Гурт Go_A "обігнав" скандального Моргенштерна за кількістю прослуховувань у Spotify Гурт Go_A "обігнав" скандального Моргенштерна за кількістю прослуховувань у Spotify
Український електрофольк гурт став лідером з прослуховувань на музичному сервісі Spotify. Раніше цю позицію займав російськомовний реп-виконавець Morgenshtern.
ЗНО 2021 в Україні: хто з абітурієнтів може зареєструватися на додаткову сесію ЗНО 2021 в Україні: хто з абітурієнтів може зареєструватися на додаткову сесію
Випускники українських шкіл, які з поважних причин не змогли зареєструватись або ж прийти для участі зовнішнього незалежного оцінювання в період основної сесії зможуть зареєструватися для участі в додатковій сесії, яка розпочнеться вже з 29 червня.
Loading...
Load next