Україна відкриє в США ще одне своє генконсульство

Україна відкриє в США ще одне своє генконсульство
В американському штаті Техас у місті Г’юстон, Україна відкриє четверте за рахунком генеральне консульство у Сполучених Штатах.

Український посол Оксана Маркарова у США підписала угоду про оренду приміщення, де буде розміщуватись установа. Про це у Facebook повідомило посольство України в Сполучених Штатах.

Сьогодні (11 червня) зробили ще один важливий крок до відкриття генерального консульства України у місті Г’юстон, штат Техас. Ми надзвичайно раді можливості збільшувати і розвивати українську присутність в американських регіонах, - повідомили у посольстві.

Зокрема у дипломатичному відомстві зазначили, що південь Америки має велику та активну українську громаду, а також великий потенціал для розвитку нових стратегічних напрямів українсько-американського партнерства.

Відомо, що відкриття генерального консульства планується вже за декілька місяців. Воно мало запрацювати ще у 2020 році, однак через пандемію COVID-19 плани змінились. Зауважимо, що нове консульство буде вже четвертим у США, окрім нього наразі у Штатах за даними МЗС, працюють генконсульства України у Нью-Йорку, Сан-Франциско та Чикаго

 161
 
Читайте також
Намальований портрет Ілона Маска ожив та співає: мільярдер зацікавився додатком, створеним в Україні (фото) Намальований портрет Ілона Маска ожив та співає: мільярдер зацікавився додатком, створеним в Україні (фото)
Найбагатша людина у світі – Ілон Маск вже став відомим своїми постами у Twitter. Одного його твіту деколи досить для того, аби зробити компанію популярною, чи то навпаки – обвалити її акції.
Український Нью-Йорк: Рада перейменувала селище в Донецькій області Український Нью-Йорк: Рада перейменувала селище в Донецькій області
Перейменування Новгородського ініціювали місцеві жителі, які виступили за повернення населеному пункту його історичної назви.
Есмінець США покинув Чорне море після навчань Sea Breeze-2021 (фото) Есмінець США покинув Чорне море після навчань Sea Breeze-2021 (фото)
У наймасштабніших за останні 20 років військово-морських навчаннях були залучені 32 бойові кораблі, 40 літаків і 5 тис. військовослужбовців з 17 країн-членів НАТО, а також партнерів Альянсу.
Loading...
Load next