Потрібен експрес-тест: Греція змінила умови в'їзду для туристів з України

Потрібен експрес-тест: Греція змінила умови в'їзду для туристів з України
Міністерство туризму Греції оголосило про дві важливі зміни для туристів, що в'їжджають до Греції. Нововведення стосуються й українських мандрівників.

Зміни стосуються правил в'їзду у зв'язку з коронавірусною пандемією та людей, які прибувають з країн, для яких дозволені другорядні поїздки в Грецію і з Греції, пише РБК-Україна з посиланням на Ekathimerini.

Які ж нові зміни запровадили?

  • по-перше, грецький уряд вирішив  дозволити в'їзд в країну мандрівникам з негативним експрес-тестом, а не тільки з ПЛР-тестом.
  • по-друге, збільшено мінімальний вік, при якому діти, які в'їжджають в країну, повинні надавати документи, що підтверджують, що вони не хворі на коронавірус. Тепер дітям до 12 років дозволено в'їзд без таких документів. Раніше було дозволено дітям до 6 років.

Зокрема, відомо також, що тим туристам, які їдуть до Греції, також надається можливість показати сертифікат ЄС про вакцинацію в цифровій або письмовій формі замість негативного результату тесту.

Решта правил щодо в’їзду в Грецію залишаються незмінними – зокрема, перед прибуттям потрібно заповнити спеціальну форму. Для подорожувальників із низки країн (зокрема й України) по прибутті не потрібно сидіти на самоізоляції.

Читайте також
Українці зможуть подорожувати до Туреччини без ПЛР-тестів вже з 15 травня Українці зможуть подорожувати до Туреччини без ПЛР-тестів вже з 15 травня
Вже з 15 травня українці зможуть літати до Туреччини без ПЛР-тесту, однак з іншою умовою - залишається в силі вимога заповнити спеціальну форму перед вильотом.
Туристи з Саудівської Аравії: в Україну масово їдуть арабські мандрівники (відео) Туристи з Саудівської Аравії: в Україну масово їдуть арабські мандрівники (відео)
Світова пандемія значно вплинула на усі сфери людської діяльності, винятком не стала й туристична галузь України. Протягом минулого року туризм був змушений “виживати” в умовах декількох місячного локдауну та непередбачуваних карантинних обмежень. Вони не лише унеможливили звичну роботу готелів та туристичних місць, а й також не давали можливості у час пандемії в повному обсязі розвиватись туристичній галузі.
Туреччина знову вимагатиме ПЛР-тести на COVID в туристів, які летять з України Туреччина знову вимагатиме ПЛР-тести на COVID в туристів, які летять з України
Влада Туреччини повернула вимогу здачі ПЛР-тесту для перетину кордону громадянами України. ПЛР-тест відтер може замінити швидкий тест на антиген коронавірусу.
Loading...
Load next