Українського легкоатлета виключили з олімпійської збірної після критики ФЛАУ

Українського легкоатлета виключили з олімпійської збірної після критики ФЛАУ
Український легкоатлет Ігор Главан не візьме участі в Олімпіаді-2020. Таке рішення прийняли після критики спортсмена керівництва Федерації легкої атлетики та звинуваченнях у корупції.

Спортивний арбітражний суд подовжив термін дискваліфікації легкоатлета Ігоря Главана через вживання допінгу у 2017 році. Про це повідомляє пересслужба ФЛАУ.

Переглянувши справу, Спортивний арбітражний суд ухвалив рішення збільшити строк дискваліфікації Ігоря Главана до трьох років та анулювати результати, показані ним, починаючи з 25 липня 2017 року, - йдеться у повідомленні. 

У 2017 році Ігоря Главана обвинуватили у вживанні допінгу та відсторонили від професійного спорту на 2 роки. Сам легкоатлет стверджує, що допінг тоді він не вживав, а справу проти нього сфабрикували. До того ж спортсмен звинуватив керівництво ФЛАУ і тренерів збірної в корупції.

Після цього керівництво ФЛАУ звернулося до правоохоронців, Національного антидопінгового центру України та Athletics Integrity Unit із заявою про перевірку викладених фактів.

Спортсмен мав би представляти Україну у спортивній ходьбі на 50 км. У ФЛАУ зазначили, що дискваліфікованого атлета замінить Валерій Літанюк, який йшов у світовому топлисті наступним і був затверджений Виконкомом ФЛАУ до резервного складу учасників офіційної делегації. 

Нагадаємо, що Олімпійські ігри в Токіо пройдуть з 23 липня по 8 серпня.

 2308
 
Читайте також
Російський телеканал не показав збірну України на відкритті літньої Олімпіади-2020 Російський телеканал не показав збірну України на відкритті літньої Олімпіади-2020
У пресслужбі телеканалу запевнили, що не зробили цього, оскільки необхідно було виконати комерційні зобов’язання перед рекламодавцями.
Трьох українських легкоатлетів відсторонили від Олімпіади через допінг-проби Трьох українських легкоатлетів відсторонили від Олімпіади через допінг-проби
Троє українських легкоатлетів не зможуть виступити через недостатню кількість проведених допін-проб.
Друга медаль у скарбничку української збірної: шпажист Рейзлiн завоював "бронзу" на Олімпіаді Друга медаль у скарбничку української збірної: шпажист Рейзлiн завоював "бронзу" на Олімпіаді
Український фехтувальник Ігор Рейзлін у напруженій дуелі на шпагах переміг італійця у поєдинку за бронзову нагороду на Олімпіаді в Токіо.
Loading...
Load next