Ще одна медаль для України на Олімпіаді-2020: тенісистка Світоліна завоювала "бронзу"

Українка Світоліна здобула першу медаль для України у тенісі на Олімпійських іграх.

Українська тенісистка Еліна Світоліна перемогла представницю Казахстану Єлену Рибакіну у "бронзовому" фіналі Олімпіади-2020 у Токіо.

У першому сеті українка програла Рибакіній (6:1). Другий сет був за Світоліною (7:6(5)).

У третьому вирішальному сеті перемогу здобула українка (6:4). Матч тривав більше 2-х годин.

Це була третя зустріч спортсменок. До того кожна з них виграла по одній грі.

Бронза нагорода Світоліної - це перша медаль для України у тенісі на Олімпійських іграх та 5-та нагорода для українських спортсменів на Олімпіаді-2020 у Токіо.

Нагадаємо, що нещодавно Світоліна прокоментувала поразку у матчі за вихід у фінал на Олімпіаді-2020.

#Bronze | #UKR | #Tennis

It’s a bronze medal for Elina Svitolina in the women’s singles.#StrongerTogether | #Tokyo2020 | @ITFTennis pic.twitter.com/2otRkGgD0B

— Olympics (@Olympics) July 31, 2021
Світоліна стала першою представницею України, яка зіграє у півфіналі одиночного розряду Олімпіади.
Світоліна здобуває чергову перемогу та виходить до чвертьфіналу Олімпіади-2020 Світоліна здобуває чергову перемогу та виходить до чвертьфіналу Олімпіади-2020
Перед початком матчу Світоліна стала найрейтинговішою тенісисткою (шоста у рейтингу) на Олімпіаді 2020 року в жіночому турнірі.
Українець Горуна гарантував бронзову медаль: каратист пройшов у півфінал Олімпіади Українець Горуна гарантував бронзову медаль: каратист пройшов у півфінал Олімпіади
Попри нічию представник України в карате Станіслав Горуна проходить у півфінал на Олімпійських іграх у Токіо.