Трьох українських легкоатлетів відсторонили від Олімпіади через допінг-проби

Трьох українських легкоатлетів відсторонили від Олімпіади через допінг-проби
Троє українських легкоатлетів не зможуть виступити через недостатню кількість проведених допін-проб.

Відразу трьох легкоатлетів відсторонили від змагань через невиконання вимог незалежної організація по боротьбі з допінгом у легкій атлетиці. Вони не візьмуть участі у метанні молота, спортивній ходьбі та естафеті на Олімпійських іграх у Токіо.

Про це повідомляє Athletics Integrity Unit та Федерація легкої атлетики України.

У Токіо не зможуть виступити троє легкоатлетів – Михайло Гаврилюк (метання молота), Назар Коваленко (спортивна ходьба) та Наталя Пироженко-Чорномаз (естафета 4х400 метрів).

У Федерації легкої атлетики України повідомляють, що троє українських спортсменів не зможуть виступити на Іграх ХХХІІ Олімпіади в Токіо через недостатню кількість проведених допін-проб.

У зв’язку з пандемією та, як наслідок, суттєвими змінами спортивного календаря змагань і термінів кваліфікаційного відбору на Ігри ХХХІІ Олімпіади, спортсмени, які відібралися на Олімпійські ігри в останні тижні перед закриттям кваліфікаційного вікна, повинні були здати три позазмагальні допінг-проби у дуже стислий, обмежений термін, - йдеться у повідомленні. 

Зазначимо, що перші змагання з легкої атлетики на Олімпіаді-2020 розпочнуться вже завтра, 30 липня. 

 269
 
Читайте також
Російський телеканал не показав збірну України на відкритті літньої Олімпіади-2020 Російський телеканал не показав збірну України на відкритті літньої Олімпіади-2020
У пресслужбі телеканалу запевнили, що не зробили цього, оскільки необхідно було виконати комерційні зобов’язання перед рекламодавцями.
Олімпійські зустрічі 2020: борчиня Лівач про виступ у Токіо та наступну Олімпіаду (відео) Олімпійські зустрічі 2020: борчиня Лівач про виступ у Токіо та наступну Олімпіаду (відео)
Українська борчиня вільного стилю, призерка чемпіонату світу та чемпіонка Європи Оксана Лівач поділилася своїми враженнями від першої для неї Олімпіади у Токіо. Розповіла у чому відмінність між такими стартами та виступами на Чемпіонатах світу та Європи. Також згадала про наступні Ігри у Парижі.
Українець встановив новий національний та олімпійський рекорд, а також виступить у фіналі Українець встановив новий національний та олімпійський рекорд, а також виступить у фіналі
Цього разу своїми успіхами потішив український плавець Михайло Романчук. Він становив новий національний та олімпійський рекорд у запливах на 800 метрів вільним стилем.
Loading...
Load next