Відома основна версія виникнення пожежі у костелі Святого Миколая (відео)

Відома основна версія виникнення пожежі у костелі Святого Миколая (відео)
Вчора у Києві сталася пожежа у костелі Святого Миколая, пожежа почалася між першим та другим поверхом будівлі. Міністр внутрішніх справ назвав основну версію займання будівлі.

Основною версією виникнення пожежі у костелі Святого Миколая у Києві 3 вересня є загоряння електропроводів всередині дерев’яного корпусу органу, яким було понад 40 років.

Про це повідомив міністр внутрішніх справ Денис Монастирський у Facebook.

Міністр зазначив, що пожежа розпочалась під час репетиції на всесвітньо відомому органі: з нього пішов дим, а потім його охопило полум’я.

На жаль, співробітники закладу культури не викликали рятувальників відразу після виникнення пожежі, намагаючись її загасити самотужки. У результаті були втрачені дорогоцінні хвилини, - написав Монастирський.

Він наголосив, що рятувальники врешті відреагували миттєво і прибули на місце події вже через 6 хвилин після виклику.

Скажу відверто, якби не їх професійні дії, ми б втратили одну з найкрасивіших архітектурних пам’яток Києва, — як Париж втратив стародавній собор Нотр-Дам де Парі, - зазначає очільник МВС.

Нагадаємо, що вчора у Києві сталася пожежа у костелі Святого Миколая. 

На місці події було задіяно 16 одиниць основної та спеціальної техніки та 80 людей особового складу.

Читайте також
Пожежу у костелі Святого Миколая в Києві буде розслідувати поліція – Ткаченко (відео) Пожежу у костелі Святого Миколая в Києві буде розслідувати поліція – Ткаченко (відео)
Костел Святого Миколая у Києві — один з двох римсько-католицьких у місті, побудованих до 1917 року. Він розташований у центрі столиці на Великій Васильківській вулиці.
Пожежа у костелі Святого Миколая: на його відновлення зібрали понад 20 мільйонів гривень (відео) Пожежа у костелі Святого Миколая: на його відновлення зібрали понад 20 мільйонів гривень (відео)
Крім великого бізнесу, кошти виділили середній і малий бізнес, а також усі охочі.
У Києві знесли історичну садибу 19-го століття (відео) У Києві знесли історичну садибу 19-го століття (відео)
На місці садиби начебто хочуть побудувати торговельно-розважальний центр.
Loading...
Load next