В Україні під час можливого локдауну не планують зупиняти роботу громадського транспорту

В Україні під час можливого локдауну не планують зупиняти роботу громадського транспорту
Працівники компаній-перевізників повинні бути щеплені мінімум однією дозою вакцини від коронавірусу.

В Україні не планують зупиняти транспорт через можливий локдаун, однак при цьому встановлять все ж таки низку обов'язкових правил для персоналу. Зокрема, для колективів компаній-перевізників діятимуть ті самі вимоги щодо вакцинації, як і для працівників з інших сфер.

Про це під час пресконференції, яка відбулась сьогодні, 14 вересня, розповів прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

Закривати (громадський транспорт) наразі ми не плануємо... Адаптивний карантин залишається адаптивним – так, як він і був.

Щодо транспорту, звичайно ми будемо ставити вимогу - вакцинація водіїв і працівників транспорту. Тобто тут підхід буде до всіх справедливий і однаковий. Колективи мають бути вакциновані. В "жовтій" зоні - мінімум одна доза (вакцини), в "червоній" зоні - мінімум дві дози вакцини - наголосив Шмигаль.

Однак, при цьому пасажири громадського транспорту будуть зобов’язані носити маски та дотримуватися соціальної дистанції, як це було раніше. Проте, ідею впровадження COVID-сертифікатів для проїзду в транспорті прем'єр вважає недоцільною.

У громадському транспорті вимагати сертифікати не доцільно. Як в метро можна вимагати у пасажирів, яких іде великий потік в годину пік. Тому масковий режим і вакцинація працівників громадського транспорту. Це ті вимоги, які будуть обов'язковими, - додав прем'єр-міністр.

Нагадаємо, що Через погіршення ситуації із коронавірусною інфекцією Закарпатська область вже з наступного тижня переходить у "жовту" зону епідеміологічної небезпеки. У зв’язку з цим змінять роботу освітні заклади.

Зокрема, заклади освіти, де вакциновано менш як 80% персоналу, закриють на карантин. Окрім цього голова Закарпатської ОДА опублікував списки шкіл в області, які не працюватимуть внаслідок посилення карантинних вимог.

 28
 
Читайте також
У МОН розповіли, чи будуть школярі навчатися влітку У МОН розповіли, чи будуть школярі навчатися влітку
За законом, навчальний рік у школах триває до 30 червня. Але освітній заклад чи місцева влада має право подовжувати навчальний рік, або закінчити його традиційно.
Болгарія назвала умови в’їзду в країну для українців з 1 травня Болгарія назвала умови в’їзду в країну для українців з 1 травня
З 1 травня Болгарія дозволила в’їзд туристам на територію країни.
Поліція Києва оштрафувала 50 закладів, які працювали попри локдаун (фото) Поліція Києва оштрафувала 50 закладів, які працювали попри локдаун (фото)
Столичні поліцейські влаштували рейд та перевірили 533 заклади Києва.
Loading...
Load next