В порт Одеси прибув катер Берегової охорони Туреччини (відео)

В порт Одеси прибув катер Берегової охорони Туреччини (відео)
Українські морські охоронці супроводжували турецьких колег до прикордонного пункту базування. Неофіційний дружній візит-відповідь триватиме до 16 вересня.

Вчора, 14 вересня до Одеського морського порту з дружнім візитом прибув турецький катер Берегової охорони TCSG 303. Про це повідомили в пресслужбі Морської охорони ДПСУ.

Катер Морської охорони "Балаклава" зустрів гостей на підході до територіальних вод України та супроводив до прикордонного пункту базування.

Як зазначили у відомстві, у серпні флагман Морської охорони ДПСУ "Григорій Куроп'ятников" гостював у турецькому Стамбулі. Неофіційний дружній візит-відповідь катера TCSG 303 триватиме до 16 вересня.

Морські прикордонники Туреччини під час перебування в Україні поспілкуються з колегами на професійні теми. Також програмою візиту передбачено неофіційне спілкування, відвідування культурно-історичних місць, що об'єднує країни та сприяє зміцненню міжнародних дружніх відносин, - йдеться в повідомленні.

За вітальним обідом на флагмані Морської охорони Державна прикордонна служба України "Григорій Куроп'ятников" турецьких колег приймали в кращих традиціях української гостинності із урахуванням і повагою до їх звичаїв та культури.

Нагадаємо, що в серпні "Григорій Куроп'ятников" гостював у Стамбулі.

 386
 
Читайте також
Військово-морський парад до Дня Незалежності України в Одесі (відео) Військово-морський парад до Дня Незалежності України в Одесі (відео)
В Одесі з нагоди 30-ї річниці незалежності України відбувся військово-морський парад.
Українці зможуть подорожувати до Туреччини без ПЛР-тестів вже з 15 травня Українці зможуть подорожувати до Туреччини без ПЛР-тестів вже з 15 травня
Вже з 15 травня українці зможуть літати до Туреччини без ПЛР-тесту, однак з іншою умовою - залишається в силі вимога заповнити спеціальну форму перед вильотом.
Пальне з російських танкерів: ДБР викрило схему контрабанди в портах Одеси (відео) Пальне з російських танкерів: ДБР викрило схему контрабанди в портах Одеси (відео)
Окрім цього було виявлено порушення в діяльності митних складів на терміналах, де зберігалися ввезені нафтопродукти. Інформаційні листи про порушення направлені до органів державного нагляду, призначені службові перевірки.
Loading...
Load next