"Краще в полон не потрапляти": окупанти з ЛНР поширили черговий фейк (відео)

"Краще в полон не потрапляти": окупанти з ЛНР поширили черговий фейк (відео)
На відео жінка говорила не правдиву інформацію, вона заявила, що українські військові "замінували" дівчину, вставивши їй в статевий орган гранату.

Сепаратисти, які продовжують вихваляти "руський мір", представили чергове творіння - фейк про  "заміновану" дівчину з гранатою в статевому органі. Своїми фантазіями поділилася Тетяна Семенюк, яка називає себе ветераном ополчення самопроголошеної "ЛНР".

Фрагмент відео, на якому сепаратистка розповідає про вигадані "звірства" українських військових, опублікували в Telegram-каналі "Анатолій Штірліц".

Окупанти поширили відео у YouTube, яке отримало назву "краще в полон не потрапляти". У ньому сепаратистка Семенюк протягом восьми хвилин розповідає про те, які "жахи" вона нібито бачила, воюючи проти України. Ця історія заслуговує на Оскар і явно мітить на роль головного конкурента фейка про "розп'ятого хлопчика", відзначили в мережі.

За словами сепаратистки, українські військові "замінували" дівчину, вставивши їй в статевий орган гранату. 

Виходить, що дівчині вставили гранату... і запінили. Дівчину довелося саперам розмінувати, наш хлопець з відділення це робив, - завила сепаратистка.

Також вона стверджує, що лікарі відмовилися допомогти дівчині. Тому якомусь хлопцеві з угруповання сепаратистів довелося виконати "ювелірну роботу" і рятувати нібито заміновану постраждалу.

Свою фейкову розповідь сепаратистка намагалася подати з максимально серйозним виглядом. Однак вона все одно плуталася в історії та помітно нервувала. 

Читайте також
Реалії "русского мира": як зараз виглядає Донецький аеропорт (відео) Реалії "русского мира": як зараз виглядає Донецький аеропорт (відео)
22 січня 2015 року "кіборги" відійшли з руїн нового терміналу Донецького аеропорту. Його оборона тривала з 26 травня 2014-го - понад 240 днів.
Путін’югенд на окупованих територіях: як Росія готує дитячу армію (відео) Путін’югенд на окупованих територіях: як Росія готує дитячу армію (відео)
Росія продовжує інтегрувати тимчасово окуповані території України у свій вимір. Одним з таких напрямків є мілітаризація свідомості дітей. Неповнолітніх знайомлять зі справжньою зброєю та відправляють на стрільбища. Найбільш потужними та підтримуваними Росією організації є "Молода гвардія – Юнармія" у "народних республіках" та "Юнармія" у Криму.
На Донбасі поранили 3 бійців ЗСУ: один із них у важкому стані На Донбасі поранили 3 бійців ЗСУ: один із них у важкому стані
Поранених транспортували до лікувального закладу. Стан здоров'я одного бійця – тяжкий, інших – задовільний.
Loading...
Load next