На Сумщині прикордонники зводять нове загородження від Росії (відео)

На Сумщині прикордонники зводять нове загородження від Росії (відео)
На Сумщині на кордоні з Росією, в першу чергу, будують протитранспортні загородження. Держприкордонслужба продовжує системну роботу з посилення інженерного облаштування.

У Сумській області прикордонники облаштовують протитранспортні загородження на кордоні з Росією.

Про це повідомляє пресслужба ДПСУ.

Держприкордонслужба продовжує системну роботу щодо посилення інженерного облаштування. Особлива увага приділяється ділянці російсько-українського кордону. Поряд з урядовим планом з інженерного облаштування кордону відповідно до відомчих заходів прикордонного відомства створені комплексні інженерні групи, – йдеться в повідомленні. 

У ДПСУ зазначають, що до роботи, яка триває в межах Сумської області, залучається техніка інженерних підрозділів прикордонного загону та інших органів охорони кордону. Окрім цього, для обладнання кордону в рамках взаємодії залучена й спеціальна військова інженерна техніка, що значно посилює проведення робіт. 

У пресслужбі додали, що відповідно до законодавства та рішення РНБО Держприкордонслужба спільно з Держгеокадастром та органами місцевого самоврядування активізувала роботу з інвентаризації земельних ділянок шириною 30-50 метрів уздовж лінії державного кордону, які мають надаватися органам прикордонного відомства для будівництва та утримання інженерно-технічних та фортифікаційних споруд.

Належне облаштування державного кордону має не лише безпековий, але й оборонний аспекти, наголосили у ДПСУ. На рівні з підвищенням прикордонної безпеки – зниження міграційного ризику, небезпеки переміщення засобів терору, зброї, наркотичних речовин та товарів. Разом з тим фортифікаційні елементи ускладнюють дії противника у випадку збройної агресії.

Також у практику впроваджується комплексна модель охорони й захисту державного кордону. Інтегрована система базується на поєднанні інженерних елементів з технічними засобами контролю.

 

Читайте також
У Росії палає: цього разу через протитранспортні загородження на кордоні з Росією (відео) У Росії палає: цього разу через протитранспортні загородження на кордоні з Росією (відео)
На кордоні з Росією, в першу чергу, будують протитранспортні загородження. Держприкордонслужба продовжує системну роботу з посилення інженерного облаштування.
Українські військові провели масштабні навчання на кордоні з Росією (відео) Українські військові провели масштабні навчання на кордоні з Росією (відео)
Учасники тренувань відпрацювали алгоритми міжвідомчої взаємодії для ефективної протидії можливим терористичним і диверсійним загрозам.
Двоє громадян Росії незаконно припливли в Україну, щоб відпочити в Одесі (відео) Двоє громадян Росії незаконно припливли в Україну, щоб відпочити в Одесі (відео)
Двоє росіян незаконно перепливли річку Ворсклу, щоб потрапити в Україну. Українські прикордонники затримали громадян Російської Федерації, які пояснили свій вчинок тим, що хотіли відпочити в Одесі.
Loading...
Load next