Міносвіти визначило переможців, які отримають стипендії на честь Героїв Небесної Сотні

Міносвіти визначило переможців, які отримають стипендії на честь Героїв Небесної Сотні
Переможці конкурсу отримають стипендії з 1 січня 2022 року на один рік у розмірі майже 5 тис. гривень.

У День Гідності та Свободи, визначено переможців на здобуття державних іменних стипендій кращим молодим вченим для увічнення подій Революції Гідності та вшанування подвигу Героїв України – Героїв Небесної Сотні на 2022 рік. Про це повідомляє Міністерство освіти і науки України.

Відповідний наказ підписав Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет, напередодні Дня пам'яті відданості Героїв, 19 листопада 2021 року.

Переможці конкурсу  отримають стипендії з 1 січня 2022 року на один рік у розмірі майже 5 тис. гривень. Як зазначає МОН, кожен стипендіат має вагомий внесок у розвиток української науки як важливої складової захисту національних інтересів України, за посилення міжнародного авторитету України, внесок у розвиток демократичних та гуманістичних цінностей у сфері науки і освіти, а також має активну громадську позицію.

У конкурсі взяли участь 176 претенденти, які працюють або навчаються у закладах вищої освіти та наукових установах, що належать до сфери управління міністерств, Служби безпеки України або перебувають у віданні Національної академії наук України, національних галузевих академій, з урахуванням розподілу державних іменних стипендій.

Визначення переможців на здобуття державних іменних стипендій відбулось відповідно до 5 номінацій:

  • стипендія імені Дмитра Максимова – 5 осіб;
  • стипендія Імені Назарія Войтовича – 5 осіб;
  • стипендія імені Романа Гурика – 4 особи;
  • стипендія імені Устима Голоднюка – 4 особи;
  • стипендія імені Юрія Поправки – 4 особи. 

Віра Коновал - pravdatutnews.com 

Читайте також
Ми не прив'язуємося до рецептів Клопотенка, – Шкарлет прокоментував оновлене шкільне меню Ми не прив'язуємося до рецептів Клопотенка, – Шкарлет прокоментував оновлене шкільне меню
Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет прокоментував перші результати реформи шкільного харчування. За його словами, школи не обмежуються одним конкретним меню та не прив’язуються до рецептів Клопотенка.
Loading...
Load next