МЗС представило нову платформу для українських експортерів (відео)

МЗС представило нову платформу для українських експортерів (відео)
Кулеба розповів, що на платформі NAZOVNI український бізнес зможе отримати зручний доступ до нових можливостей на іноземних ринках.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба презентував нову цифрову платформу МЗС України NAZOVNI, завдяки якій українські компанії отримають зручний доступ до нових можливостей на іноземних ринках. Про це стало відомо на конференції керівників закордонних дипломатичних установ України «Дипломатія 30. Стратегія сильної держави», пише "ПравдаТУТ News" з посиланням на МЗС.

Цифрова платформа NAZOVNI створить нові економічні можливості для українського бізнесу у світі, допоможе збільшити експорт та залучити нові іноземні інвестиції та технології в Україну. Це новий рівень взаємодії держави та бізнесу. Українські компанії зможуть всього у декілька кліків отримати послуги МЗС та 131 дипломатичної установи України для просування товарів і послуг за кордоном, — пояснив Кулеба.

Нова цифрова платформа МЗС NAZOVNI вже доступна за посиланням та працює у тестовому режимі. Зазначено, що портал буде вдосконалюватися на основі відгуків користувачів.

Кулеба розповів, що на платформі NAZOVNI український бізнес зможе отримати зручний доступ до нових можливостей на іноземних ринках. Все що потрібно — зареєструватися на платформі та створити заявку. Дипломати перевірять її та одразу включаться в активну роботу. МЗС України допоможе:

  • знайти актуальні напрями для кожного окремого ринку;
  • проаналізувати ринок і знайти точки взаємовигідної співпраці;
  • ознайомитися з економічним паспортом країни;
  • знайти і перевірити ділових партнерів;
  • отримати підтримку проєктної діяльності;
  • отримати консультацію щодо роботи за кордоном;
  • взяти участь у виставках і бізнес-місіях за кордон.

Підтримка експорту та залучення інвестицій входять до шести пріоритетів Стратегії зовнішньополітичної діяльності України.

Віра Коновал - pravdatutnews.com

Читайте також
Люксембург відкрив свої кордони для туристів з України Люксембург відкрив свої кордони для туристів з України
Відтепер Люксембург відкривається для всіх типів подорожей українців. Туди можна потрапити вакцинованим українцям або тим, хто перехворів на COVID-19.
Україна планує евакуювати своїх громадян з Сектора Гази упродовж 48 годин Україна планує евакуювати своїх громадян з Сектора Гази упродовж 48 годин
Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що протягом 48 годин Україна евакуює із Сектору Гази своїх громадян. Зокрема наразі 127 українців уже виявили бажання повернутися на Батьківщину.
Loading...
Load next