Тепер не треба крутити головою: у Мінцифри змінили умови для Дія.Підпису (відео)

Тепер не треба крутити головою: у Мінцифри змінили умови для Дія.Підпису (відео)
У Міністерстві цифрової трансформації змінили процедуру створення електронного "Дія.Підпис", зокрема, прибравши потребу в обертанні головою на камеру.

Міністр нагадав, що "Дія.Підпис" більшість українців уже створювали під час генерування сертифікатів про вакцинацію проти коронавірусу. Тоді багато людей скаржились на збої через те, що потрібно було повертати головою в різні боки. Повідомляє Михайло Федоров на своєму Telegram-каналі.

За словами Федорова, з оновленим електронним підписом можна в телефоні підписувати будь-які документи:

  • контракти;
  •  заяви про відпустку;
  •  договори про оренду квартир тощо.

Показуємо оновлений Дія.Підпис! Тепер не потрібно обертати головою, а лише один раз кліпнути очима. І все – ви підтвердили особу й підписали документ, - пише Федоров.

Злата Новосельська - pravdatutnews.com

 289
 
Читайте також
Ковідний сертифікат в Україні: Мстислав Банік розповів про застосунки "Дія" та "Вдома" (відео) Ковідний сертифікат в Україні: Мстислав Банік розповів про застосунки "Дія" та "Вдома" (відео)
Зручний та, найголовніше - простий і зрозумілий, застосунок Дія, який допомагає українцям у вирішенні великої кількості проблем, які стосуються державних послуг та ковідних сертифікатів. Керівник з розвитку електронних послуг у Міністерстві цифрової інформації Мстислав Банік в ексклюзивному інтерв'ю телеканалу "ПравдаТУТ Львів" розповів про впровадження електронних лікарняних, COVID-сертифікати та їх роботу у застосунку, а також про онлайн оформлення субсидій та зміни місця реєстрації.
У Дії запустили важливу функцію — push-повідомлення про кредити чи перевірку кредитної історії У Дії запустили важливу функцію — push-повідомлення про кредити чи перевірку кредитної історії
Як працює функція Федоров розповідає у відео.
Loading...
Load next