Окупанти бояться воювати із ЗСУ, тому бунти в армії росії набувають масового характеру (відео)

Окупанти бояться воювати із ЗСУ, тому бунти в армії росії набувають масового характеру (відео)

Російські окупанти бояться йти у зіткнення з українськими захисниками, тому бунти у ворожій армії набувають масового характеру. Щоб хоч якось їх приборкати – москва відправляє в Україну «досвідчених карателів».

Про це свідчать нові телефонні розмови окупантів, які вдалося перехопити СБУ.

Так, наприклад, в Україну прибув генерал Мурадов, відомого своєю жорстокістю після командування об’єднаним угрупованням сил рф у Сирії. Він влаштовує «показові суди» загарбникам, але навіть такі заходи не змінюють ситуацію кардинально: солдати все одно відмовляються наступати у найгарячіших точках.

Ну, Мурадов, типа, приехал, типа, показательный суд устроил. Потому что никто не хотел ехать вперед дальше… Ну, ротные не хотели везти своих пацанов на смерть. И сами парни были не готовы, и все… Он вчера ротных разъе*ал, показательно там… раздел, руки, на*уй, связал, бл*дь, они все из карманов повыкладывали, связал им руки, на*уй, все.. и в ПАЗики загрузил и увезли, – розповідає своєму батькові окупант.

Він говорить, що попри такі показові виступи, російських «відказників» все одно потім повертають додому. Тому і він чекає, коли його відправлять «у відпустку».

Бо ж росія не може офіційно визнати, що має настільки велику кількість солдат, які відмовляються воювати в Україні. От і називає їх втечу з війни «відпустками».

Вас також може зацікавити стаття: "Чистилище" для живої сили і кладовище для військової техніки: окупанти про Чорнобаївку 

Віра Коновал - pravdatutnews.com

Читайте також
Частина російських солдатів готова бунтувати проти своїх командирів: перехоплення СБУ (відео) Частина російських солдатів готова бунтувати проти своїх командирів: перехоплення СБУ (відео)
Загарбник розповів братові, що командири дають накази стріляти по всім цивільним і погрожують статтею за дезертирство тим, хто залишить пост.
Все більше російських військових бунтують і відмовляються йти на війну в Україну (відео) Все більше російських військових бунтують і відмовляються йти на війну в Україну (відео)
Особливо це стосується тих росіян, яких відправили в росію на перегрупування після нищівних поразок на війні.
У російських загарбників на Харківському напрямку почалися масові бунти (відео) У російських загарбників на Харківському напрямку почалися масові бунти (відео)
Цілі підроздіти російських вояк відмовляються йти у наступ.
Loading...
Load next