Окупанти розміщують своїх військових в українській виправній колонії на Харківщині

Окупанти розміщують своїх військових в українській виправній колонії на Харківщині
Також на території перебуває військова техніка.

Окупанти вивезли в Херсон всіх засуджених та персонал з виправної колонії №10 в тимчасово окупованому селі Дар’ївка Херсонської області. Відомо, що їх розподілили до виправних колоній №7 (Гола Пристань) та №90 (Херсон). Наразі колонію № 10 використовують рашисти як місце проживання особового складу окупаційної армії. Також на території перебуває військова техніка.

Про це повідомляє Головне управління розвідки, передає ПравдаТУТ News.

За отриманими даними, орієнтовно із середини червня окупанти припинять постачати кошти та «гуманітарну допомогу» в захоплений Маріуполь. Очікується, що це додатково посилить гуманітарну катастрофу в місті.

В СМТ Шевченкове Харківської області російські військові на місцевому базарі розпитують, де можна придбати патрони українського виробництва. Причину свого інтересу пояснюють бажанням здійснити «самостріл», видаючи його за бойове поранення. Сподіваються, що це дасть можливість повернутися додому, - йдеться в повідмолення.

Крім того, в Куп’янську, Великому Бурлуку, Шевченково, Ізюмі Харківської області почастішали випадки зникнення людей. Найчастіше це чоловіки від 18 до 60 років та молоді жінки. Зникнення пов’язують з «роботою» співробітників російських спецслужб на окупованій частині області.

Наразі всі шляхи виїзду на підконтрольні Україні території заблоковано. Автомобілі, якими люди намагаються евакуюватися ретельно фільтрують та повертають назад.

Нагадаємо, в Маріуполі гуманітарка опиняється на полицях магазинів.

Віра Коновал - pravdatutnews.com

 415
 
Loading...
Load next