Після передачі росії турбін: у Канаді провели акцію протесту

Біля представництва компанії Siemens у місті Едмонтон, столиці провінції Альберта у Канаді, відбулася акція протесту проти рішення уряду Канади передати росії турбіни для Північного потоку-1 (Nord Stream).
Про це йдеться на фейсбук-сторінці Генерального консульства України в Едмонтоні.
За повідомленням, учасники акції вимагали не піддаватися на шантаж путіна, дотримуватися санкційного режиму і скасувати рішення про передачу турбіни.
Крім того, Генеральний консул України О. Данилейко дав інтерв'ю канадським телевізійним каналам, у якому розповів про злочини путінського режиму та важливість дотримання і посилення санкцій.
Нагадаємо, Світовий конґрес українців (СКУ) подав позов до канадського суду через рішення уряду видати дозвіл на повернення до Німеччини відремонтованих компанією Siemens Canada турбін Північного потоку-1 (Nord Stream).
Своєю чергою Канада вирішила повернути Німеччині газову турбіну, побудовану в Канаді компанією Siemens Energy AG, що використовувалася в системі трубопроводу Nord Stream.
Карина Бовсуновська — pravdatutnews.com



