Українські біженці знаходять роботу у Канаді через платформу Joblio

Українські біженці знаходять роботу у Канаді через платформу Joblio

Applicant Concierge Experience (ACE) МАЙАМІ, 25 липня 2022 р. — Глобальна рекрутингова платформа Joblio, яка вважається золотим стандартом у сфері міжнародного працевлаштування, об'єдналася з канадськими роботодавцями та Starlight Investments, щоб допомогти українським біженцям отримати захищений статус за програмою CUAET та знайти роботу та житло. Сьогодні Joblio Inc оголосила про успішне працевлаштування першої групи українських біженців, які переїхали до Канади.

Від самого початку російського вторгнення компанія Joblio допомагала українським біженцям, які рятуються від жахливого конфлікту, знайти роботу в Канаді. Ян Пурижанський, генеральний директор та співзасновник
Joblio Inc., підтверджує відданість справі надання допомоги біженцям з України та наполягає на продовженні спрямування ресурсів для сприяння їхньому якнайшвидшому переїзду до більш безпечних країн.

Наша мета в Joblio – зробити революцію в галузі асиміляції мігрантів. Ми пропонуємо постійну підтримку та допомогу у подоланні несподіваних проблем, що можуть виникнути на новому місці, – заявив Ян Пурижанський.

Компанія Joblio Inc. у найкоротший термін впоралася з усіма аспектами процесу пошуку роботи – від підготовки та оформлення документів до складання резюме, пошуку спонсорів, організації зустрічей та пошуку житла.

Щоб допомогти розв'язувати важке питання переїзду, компанія Starlight Investments виступила з ініціативою надати житло біженцям на гнучких умовах, щоб вони могли забезпечити стабільність, не переймаючись негайною оплатою рахунків.
Заснована в 2011 році, компанія North American Real Estate управляє активами від імені публічних, інституційних та приватних інвесторів та підтверджує свої наміри щодо будівництва сучасних житлових приміщень, в яких люди зможуть жити, працювати, купувати речі та розважатися.

Наші серця та думки з народом України, і ми продовжимо робити все можливе, щоб підтримати та допомогти йому пережити ці важкі часи. Ми знаємо про проблеми, пов'язані з раптовим переїздом за кордон, і працюємо разом, щоб бути максимально гнучкими, - вважає Симона Вебб, виконавчий директор Starlight National Leasing, Starlight Investments.

Компанія Joblio, заснована Яном Пурижанським і очолювана колишнім президентом Manpower Group Девідом Арклессом, забезпечує найефективніший процес найму, навчання та перепідготовки для системи міжнародної зайнятості. Унікальна програма Applicant Concierge Experience (ACE) орієнтована на управління спільнотою трудових мігрантів до від'їзду та після прибуття. Вона допомагає іноземним претендентам почати адаптуватися в нових місцях проживання ще до того, як вони залишать свої країни. Доступна глобальна платформа Joblio, яка відрізняється від непрозорої та неефективної практики нинішнього міжнародного ринку праці мігрантів, усуває неетичних посередників з процесу, роблячи ці процеси економічно більш привабливими як для роботодавців, так і для працівників. Її оптимізований та прозорий процес найму призводить до більш швидкої підготовки кандидатів, підвищення задоволеності співробітників та зниження плинності кадрів.

Щоб дізнатися більше про революційні практики провідної рекрутингової компанії, зв'яжіться з Joblio, використовуючи контактну інформацію нижче.

Контакти зі ЗМІ:
Joblio Іnc.,
Attn: Зв'язки зі ЗМІ
Майамі, Флорида 33180
[email protected]
https://joblio.co

Про Starlight Investments
Starlight Investments – приватна компанія з повним спектром послуг, що базується в Торонто, займається інвестиціями в багатоквартирну житлову та комерційну нерухомість та управління активами/ Нею керує досвідчена команда з більш ніж 300 професіоналів. В даний час компанія управляє більш ніж 25 мільярдами доларів прямих інвестицій у нерухомість, а також інвестиційними цінними паперами у нерухомість. Інвестиційні інструменти включають інституційні спільні підприємства, комерційну нерухомість True North, фонди багатоквартирної нерухомості Starlight US, фонд Northview і фонди Starlight Capital. Портфель Starlight Investment складається з приблизно 73 000 багатоквартирних будинків по всій Канаді та США та понад 8 мільйонів квадратних футів комерційної нерухомості.

Контакти зі ЗМІ:
Starlight Investments
Увага: Талія Швебель
Директор з маркетингу, Starlight Investments
[email protected]
www.starlightinvest.com

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

 188
 
Читайте також
Відшкодування збитків: Ірану висунули ультиматум у зв'язку з компенсаціями за збитий літак МАУ Відшкодування збитків: Ірану висунули ультиматум у зв'язку з компенсаціями за збитий літак МАУ
Пасажирський літак Boeing 737-800 рейсу PS752 "Міжнародних авіаліній України", який прямував із Тегерана до Києва, розбився 8 січня 2020 поблизу столиці Ірану.
Вакцинація у Польщі: заробітчан з України вакцинуватимуть на кордоні Вакцинація у Польщі: заробітчан з України вакцинуватимуть на кордоні
Українські заробітчани, які їдуть до Польщі на заробітки, будуть в обов'язковому порядку проходити вакцинацію від коронавірусу на українсько-польському кордоні.
Безкоштовне навчання для роботи в Австрії: деталі програми для українців (відео) Безкоштовне навчання для роботи в Австрії: деталі програми для українців (відео)
Можливість безкоштовного навчання для роботи в Австрії: австрійський уряд і ринок праці оплачує програму. Кожне базове навчання триває місяць. Українці отримують базові знання і навички та практикуються впродовж місяця.
Loading...
Load next