Азов показав нових полонених окупантів (фото)

Азов показав нових полонених окупантів (фото)

Підрозділ сил спеціальних операцій "Азов" взяв у полон п'ять російських окупантів. Повідомив засновник-перший командир полку "Азов" Андрій Білецький в Telegram.

Нова п’ятірка полонених від ССО "Азов". Серед них: наркоман, офіцер, осетин, "потомок казаков" з Кубані та мобілізований "денер".

Зверніть увагу: ці тварини живі, не побиті, не покалічені. Вони будуть добре їсти і добре спати, їх будуть лікувати українські лікарі, поки вони чекатимуть на обмін.

Це кодекс честі солдата, обов’язковий для "азовця", з якою б мраззю ти не мав справу – гідно поводитися з полоненим. Ми не порушуємо його навіть після масового вбивства наших братів на Оленівці.

Тому що ми – "Азов", тому що ми – воїни, а не зграя собак, як наш ворог.

Білецький наголосив, що крім цього, це фонд для обміну українських побратимів.

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

 195
 
Читайте також
Рашисти мародерять і серед своїх: нова перехоплена розмова від СБУ (відео) Рашисти мародерять і серед своїх: нова перехоплена розмова від СБУ (відео)
Мародерство стало настільки звичною справою для окупантів, що не гребують обкрадати навіть своїх військових.
Доля людей невідома: окупанти змушують українців проходити "фільтрацію" і відправляють їх до росії Доля людей невідома: окупанти змушують українців проходити "фільтрацію" і відправляють їх до росії
Перш ніж дістатися до фільтраційних таборів люди змушені проходити декілька блок-постів з ретельною перевіркою документів.
Loading...
Load next