У росії скасовують відправку нових військових підрозділів до України – розвідка

У росії скасовують відправку нових військових підрозділів до України – розвідка

Військові частини рф скасовують відправку підрозділів в Україну через масові відмови особового складу брати участь у бойових діях. Про це повідомляє пресслужба Головного управління розвідки Міноборони України.

У частинах і з’єднаннях, які перебувають на території рф, скасовують заплановані відправки особового складу в Україну. Причина – масова відмова від участі в бойових діях, - ідеться у повідомленні.

Як зазначили, військовослужбовців п'ятої окремої танкової бригади 36 армії (Улан-Уде), які пишуть рапорти на звільнення через відмову продовжувати воювати проти України, звільняють зі служби без урахування будь-яких пільг (вислуга років – рік за три, статус ветерана тощо). Особовому складу бригади, який перебуває в Україні, надають відпустки виключно за сімейними обставинами (смерть близьких родичів).

За даними ГУР, в підрозділах, які беруть участь у війні проти України, фіксують катастрофічний брак особового складу. Для "вирішення проблеми" командування окупаційними військами вирішило суттєво скоротити час на реабілітацію військових після поранень та контузій.

Відомий випадок, коли після розриву барабанної перетинки вуха та контузії, військовослужбовця за 3 дні виписали із шпиталю. Офіційний діагноз – "отит". Надано рекомендацію не застуджувати вухо. При цьому, відмовлено в операційному втручанні, - зазначила розвідка.

Наразі окупанти намагаються посилити своє угруповання під тимчасово окупованим Херсоном за допомогою "наявних резервів". Для цього планують передислокувати 4 батальйони так званих "кадирівців". Але наразі ці підрозділи значно недоукомплектовано. Більшість особового складу – не чеченці, а найманці з найбідніших регіонів рф.

Нагадаємо, що "Окупанти побігли з Мелітополя у бік тимчасово окупованого Криму", — Федоров.

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

Читайте також
В Україну приїхав російський репер Баста, який раніше виступав в окупованому Криму В Україну приїхав російський репер Баста, який раніше виступав в окупованому Криму
У Київ приїхав російський репер Баста, який раніше відвідував територію окупованої автономної республіки й проти якого раніше діяла заборона через виступи та незаконне відвідування Криму.
Росія на Донбасі видала свої паспорти майже 530 тисячам українців - ЗМІ Росія на Донбасі видала свої паспорти майже 530 тисячам українців - ЗМІ
Російська Федерація в окупованих районах Донецької і Луганської області за два роки надала російське громадянство в спрощеному порядку майже 530 тисячам жителів.
Росія планує видати до кінця року жителям ОРДЛО мільйон своїх паспортів Росія планує видати до кінця року жителям ОРДЛО мільйон своїх паспортів
Вже до кінця 2021 року Російська Федерація планує видати свої паспорти майже 1 мільйону жителів Донбасу. Цим самим люди які отримають російські паспорти стануть громадянами РФ.
Loading...
Load next