Євробачення-2023: представника від України оберуть в "Дії"

Євробачення-2023: представника від України оберуть в "Дії"

Вперше у застосунку "Дія" українці оберуть виконавця, який представлятиме Україну на міжнародному пісенному конкурсі "Євробачення-2023". Про це в Telegram повідомив міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

Вперше в історії Євробачення зможете обрати представника від України в застосунку "Дія". Прозоро і у кілька кліків, – написав Федоров.

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

Читайте також
Український гурт "Go_A" пройшов у фінал "Євробачення-2021" (відео) Український гурт "Go_A" пройшов у фінал "Євробачення-2021" (відео)
Учора, 18 травня о 22:00 у Роттердамі розпочався перший півфінал Пісенного конкурсу Євробачення-2021 – український гурт Go_A виступили під номером 15. Загалом у першому півфіналі виступило 16 країн-учасниць.
Отримав одразу дві премії: український гурт Gо_A здобув перемогу в престижному конкурсі (відео) Отримав одразу дві премії: український гурт Gо_A здобув перемогу в престижному конкурсі (відео)
Український гурт Gо_A, який посів п'яте місце на Євробачення, виграв конкурс під назвою Vision Music Awards відразу у двох номінаціях.
Loading...
Load next