Україна вийшла у фінал «Євробачення-2024»

Україна вийшла у фінал «Євробачення-2024»

Співачки alyona alyona та Jerry Heil, які цьогоріч представляють Україну на пісенному конкурсі «Євробачення», вийшли у фінал.

Про це стало відомо із трансляції конкурсу.

Українські артистки виступали з піснею Teresa & Maria під номером 5. Окрім України, у фінал вийшли Сербія, Португалія, Словенія, Фінляндія, Литва, Кіпр, Хорватія, Ірландія та Люксембург.

Нагадаємо, У США оголосили лауреатів Пулітцерівської премії

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
Український гурт "Go_A" пройшов у фінал "Євробачення-2021" (відео) Український гурт "Go_A" пройшов у фінал "Євробачення-2021" (відео)
Учора, 18 травня о 22:00 у Роттердамі розпочався перший півфінал Пісенного конкурсу Євробачення-2021 – український гурт Go_A виступили під номером 15. Загалом у першому півфіналі виступило 16 країн-учасниць.
Зеленський оцінив виступ України на "Євробаченні-2021" Зеленський оцінив виступ України на "Євробаченні-2021"
Президент Володимир Зеленський високо оцінив виступ України на пісенному конкурсі Євробачення-2021, на якому група Go_A зайняла 5 місце.
Італія - переможець: гурт Go_A від України посів п'яте місце на "Євробаченні" (відео) Італія - переможець: гурт Go_A від України посів п'яте місце на "Євробаченні" (відео)
Італійський рок-гурт "Maneskin" з піснею "Zitti e buoni" переміг у пісенному конкурсі "Євробачення-2021". При цьому Україна увійшла до п’ятірки лідерів конкурсу.
Loading...
Load next