Блокада кордону: замість Словаччини митники скеровують фури до КПП з Угорщиною та Румунією

Блокада кордону: замість Словаччини митники скеровують фури до КПП з Угорщиною та Румунією

У зв'язку з акцією протесту словацьких перевізників перед КПП "Вишнє Нємецьке – Ужгород" митники у Закарпатській області скеровують вантажівки до інших пунктів пропуску.

Про це повідомила Закарпатська митниця.

Задля уникнення накопичення черг перед КПП "Ужгород-Вишнє Нємецьке" Закарпатська митниця скеровує перевізників на найближчі для перетину кордону КПП "Чоп – Захонь", що на кордоні з Угорщиною, або "Дякове – Халмеу" - з Румунією, - заявили у відомстві.

Митники зауважили, що словацькі протестувальники заблокували рух вантажівок у напрямку з України в Словаччину на ПП "Вишнє Нємецьке". Водночас перешкод для в’їзду великогабаритних транспортних засобів зі Словаччини на митну територію України немає.

Щодо українсько-угорського кордону, то, за інформацією угорських митників, на їхньому боці також відбувається анонсована перевізниками демонстрація, однак вона не призвела до блокування чи ускладнення руху для вантажівок.

Рух пасажирського транспорту в обидва напрямки здійснюється у штатному режимі.

Станом на ранок 12 грудня на п/п "Ужгород - Вишнє Нємецьке" перебувають 30 вантажних автомобілів на виїзд (єЧерга - 1262 т/з), на в’їзд – 500. На п/п "Чоп (Тиса) - Захонь" на виїзд очікують 60 (єЧерга - 3052 т/з); на в’їзд – 550. На п/п "Дякове – Халмеу" на виїзд очікують 30 автомобілів (єЧерга - 875 т/з), на в'їзд – 200.

Нагадаємо, Зеленський зустрівся з керівниками оборонних компаній США

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Loading...
Load next