ВАКС зменшив заставу Князєву до 20 мільйонів

ВАКС зменшив заставу Князєву до 20 мільйонів

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду зменшила розмір застави для колишнього голови Верховного Суду з 27 до 20 млн грн.

Про це повідомляє пресслужба Апеляційної палати ВАКС.

Зазначається, Апеляційна палата ВАКС 21 грудня розглянула апеляційну скаргу сторони захисту на ухвалу слідчого судді Вищого антикорсуду від 5 грудня цього року про продовження ексголові ВС строку тримання під вартою з альтернативою внесення 27 млн грн застави.

За результатами розгляду колегія суддів частково задовольнила апеляційну скаргу сторони захисту, скасувала ухвалу слідчого судді ВАКС та постановила нову ухвалу, якою зменшено розмір застави як альтернативи триманню під вартою до 20 млн грн. Рішення ухвалено з окремою думкою судді Інни Калугіної, – розповіли у ВАКС.

Ця ухвала набрала законної сили з моменту проголошення та оскарженню в касаційному порядку не підлягає.

Нагадаємо, Про втому від війни можуть говорити лише Україна та росія - Павел

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
Судді Чаусу продовжили цілодобовий домашній арешт до 14 грудня Судді Чаусу продовжили цілодобовий домашній арешт до 14 грудня
Детективи НАБУ затримали Чауса в лікарні "Феофанія" 3 серпня - йому було вручено клопотання про застосування запобіжного заходу. Зараз Чаус перебуває під домашнім арештом в Україні.
Loading...
Load next