Залужний затвердив нові правила акредитації журналістів

Залужний затвердив нові правила акредитації журналістів

Головнокомандувач Збройних Сил Валерій Залужний затвердив зміни до наказу щодо правил акредитації журналістів під час воєнного стану. Зокрема відтепер акредитація відбуватиметься на строк до 12 місяців.

Юрчишин зазначив на багатьох позитивних моментах, які дозволять медійникам ширше висвітлювати війну, пише голова Комітету Верховної ради з питань свободи слова Ярослав Юрчишин.

Тож нині у “жовтій” зоні акредитованим журналістам дозволяється робота без супроводу у громадських місцях у межах погодженого маршруту.

Тоді як доступ до “червоної” зони акредитовані медійники отримають у супроводі посадових осіб, але тільки як виняток за клопотанням Міністерство оборони України, Генштабу чи командувача угруповання військ. Представники медіа надаватимуть зібрані матеріали на перевірку відносно наявності інформації з обмеженим доступом, а також зобов’язуються погодити їх поширення з відповідальною посадовою особою. Ціль — інформування України та світу про російські злочини.

Водночас у разі виникнення ситуації, що загрожує його життю та здоров’я, працівник медіа змушений негайно припинити роботу. За власні життя та здоров’я медійник несе особисту відповідальність.

Акредитація тепер відбуватиметься на строк до 12 місяців замість шести.

Це дуже необхідні зміни. Військкори хочуть і можуть висвітлювати війну ширше, але лінійне військове командування не завжди бачить у цьому потребу. А потреба є. Саме Україна та наші медіа мають задавати тон у висвітленні подій на нашій землі. Саме ми маємо створювати чесну картинку війни з російськими терористами, — наголосив голова Комітету Ради з питань свободи слова.

Нагадаємо, Напад росії на Україну: Протягом доби відбулось 80 бойових зіткнень

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
Російська ведуча Скабєєва прокоментувала нещодавню заяву командувача ЗСУ (відео) Російська ведуча Скабєєва прокоментувала нещодавню заяву командувача ЗСУ (відео)
Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний заявив, що не проти проїхатися танком по центру Москви, зокрема по Красній площі та найстарішій вулиці міста – Арбату.
Головнокомандувач ЗСУ прокоментував пісню про Путіна на репетиції параду (відео) Головнокомандувач ЗСУ прокоментував пісню про Путіна на репетиції параду (відео)
Головнокомандувач Збройних сил Валерій Залужний не зовсім підтримав виконання виконання кричалки про Путіна під час репетицій військового параду на Хрещатику.
"Українські солдати були для нас ангелами": канадські журналісти про евакуацію в Афганістані (відео) "Українські солдати були для нас ангелами": канадські журналісти про евакуацію в Афганістані (відео)
Український спецназ врятував у Кабулі афганців з Канади. Військові вийшли з аеропорту Кабула до самого міста, щоб супроводжувати мікроавтобуси з людьми.
Loading...
Load next