Кабмін уточнив сфери використання мов нацменшин в Україні

Кабмін уточнив сфери використання мов нацменшин в Україні

Уряд України на засіданні затвердив Методологію використання мов національних меншин у межах рекомендацій Європейської комісії, необхідних для початку перемовин про членство в ЄС.

Про це повідомив Офіс віцепрем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції.

Методологія, як пояснюється встановлює єдині умови та порядок використання мов нацменшин у населених пунктах, де вони традиційно проживають або де нацменшини становлять понад 15% населення.

Документ регламентує, в яких сферах суспільного життя мови нацменшин можуть використовуватися поряд із державною мовою: комунікації з органами влади; публічні, соціальні та медичні послуги, топографічна інформація; вивіски органів влади й комунальних підприємств. 

Використання мови національної меншини (спільноти) дозволяється за рішенням відповідної сільської, селищної або міської ради, – додають в офісі віцепрем’єрки.

Нагадаємо, Міжнародні поліцейські сили розшукали вісьмох українських дітей, депортованих Росією

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
Український гурт "Go_A" пройшов у фінал "Євробачення-2021" (відео) Український гурт "Go_A" пройшов у фінал "Євробачення-2021" (відео)
Учора, 18 травня о 22:00 у Роттердамі розпочався перший півфінал Пісенного конкурсу Євробачення-2021 – український гурт Go_A виступили під номером 15. Загалом у першому півфіналі виступило 16 країн-учасниць.
Вступ України до ЄС: скільки українців підтримують ініціативу Вступ України до ЄС: скільки українців підтримують ініціативу
59% громадян України, які вважають своєю рідною мовою українську, і 28%, які вважають рідною російську мову, виступають за вступ країни до Європейського Союзу.
Loading...
Load next