У Києві відбудеться вручення дипломів лауреатам премії імені Лесі Українки

У Києві відбудеться вручення дипломів лауреатам премії імені Лесі Українки

У Музеї видатних діячів української культури 17 квітня відбудеться вручення премії Кабінету міністрів України імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва за 2023 рік.

Про це повідомляє пресслужба Державного комітету телебачення і радіомовлення України.

17 квітня 2024 року о 12.00 у Музеї видатних діячів української культури (будинок-музей Лесі Українки, м. Київ, вул. Саксаганського, 97) заплановане урочисте вручення дипломів лауреатам Премії Кабінету міністрів України імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва за 2023 рік», - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, у заході візьмуть участь голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко, представники громадськості, діячі культури та мистецтв.

Дипломи лауреатів за 2023 рік будуть вручені: у номінації «Літературні твори для дітей та юнацтва» - письменнику Кокотюсі Андрію Анатолійовичу за книжку «Врятувати березень» (видавець – ТОВ видавництво «Ранок»); у номінації «Художнє оформлення книжок для дітей та юнацтва» - художнику Продану Олександру Вікторовичу за оригінальне художнє оформлення книжки «Дім» (видавець – ТОВ видавництво «Ранок»); у номінації «Театральні вистави для дітей та юнацтва» - режисеру - постановнику Івано-Франківського академічного обласного театру ляльок імені Марійки Підгірянки (м. Івано-Франківськ) Лук’яненко Катерині Олександрівні за створення вистави «Хто росте в саду».

Нагадаємо, Зеленська відвідала на Рівненщині госпіталь, де проходять реабілітацію військові

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
Напад на інспектора у Києві: він намагався позбутися несанкціонованої парковки (відео) Напад на інспектора у Києві: він намагався позбутися несанкціонованої парковки (відео)
Міська влада очікує на оперативне розслідування поліцією інциденту з нападом на інспектора з паркування.
Туристи з Саудівської Аравії: в Україну масово їдуть арабські мандрівники (відео) Туристи з Саудівської Аравії: в Україну масово їдуть арабські мандрівники (відео)
Світова пандемія значно вплинула на усі сфери людської діяльності, винятком не стала й туристична галузь України. Протягом минулого року туризм був змушений “виживати” в умовах декількох місячного локдауну та непередбачуваних карантинних обмежень. Вони не лише унеможливили звичну роботу готелів та туристичних місць, а й також не давали можливості у час пандемії в повному обсязі розвиватись туристичній галузі.
Loading...
Load next