У Києві створять ще один центр допомоги постраждалим від насильства

У Києві створять ще один центр допомоги постраждалим від насильства

У Києві буде створено ще один Денний центр соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі.

Про це повідомляє Київрада.

Зараз психологи, юристи та соціальні працівники приймають у двох закладах – у Шевченківському та Дніпровському районах. Третій Центр буде в Голосіївському районі на вул. Михайла Стельмаха, 6-А. Він стане ще однією ланкою в чітко вибудованій системі виходу з кола насильства, – зазначила заступниця голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Марина Хонда.

За її словами, щомісяця фахівці гарячої лінії «Телефон довіри» отримують 1300–1400 дзвінків, мобільні бригади соціально-психологічної допомоги надають кілька сотень консультацій, і кількість звернень росте.

Створення нового центру буде профінансоване в межах міської цільової програми «Запобігання та протидія домашньому насильству та/або насильству за ознакою статі на 2022–2024 роки».

Заклад увійде як структурний підрозділ до Київського міського центру гендерної рівності, запобігання та протидії насильству. Користувачі зможуть отримувати індивідуальні та групові консультації психологів, юристів, соціальних працівників очно або онлайн.

Нагадаємо, На Закарпатті змонтували перші 20 м євроколії, яка з'єднає Чоп та Ужгород

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
Українська журналістка відчитала Джонсона за недостатню допомогу Україні: "Ви продовжуєте боятися!" (відео) Українська журналістка відчитала Джонсона за недостатню допомогу Україні: "Ви продовжуєте боятися!" (відео)
Дар'я Каленюк, ледве стримуючи сльози, розповіла під часи брифінгу британському прем'єр-міністру Борису Джонсону про реальну ситуацію в Україні.
Відому афганську режисерку евакуювали з Афганістану до України Відому афганську режисерку евакуювали з Афганістану до України
Сахра Карімі 2019 року стала першою жінкою на посаді директора АфганФільму.
Loading...
Load next